trip-krainetrip-ukraine-dark
Ryanairiga on keegi lennanud? kas keegi annaks tagasisidet!

Tere trip.ee foorumikülastajad!

Mul selline küsimus, otsustasin kasutada riiast stocholmi odavlennufirmat Ryanairi, kas kellegil on kogemusi, tean, et odavfirmad on riskantsed, aga kas keegi on ikka kohale ka jõudnud ilma probleemideta. Ja teine kysimus: ostsin VISA-ga piletid ja sain Confirmation numbri, tegin makse, aga status on not Confirmed, et meilile tuleb kinnitus, oskate öelda, kui kiirelt see tuleb, tahan kindel olla, et mul piletid ostetud ja bronnitud.

Ma oleksin Teile ülitänulik info, abi ja tagasiside eest.

Juba ette tänades kunilla

ei tea, et keegi oleks kohale j6udnud, need Ryanairi pannid kukuvad enamasti Läänemere kohal alla.

:))))))))))))) nali. Ryanair täiesti tavaline lennufirma nagu iga teinegi ja inimohvritega õnnetusi pole neil seni juhtunud.

Olen mitu korda seda lennufirmat kasutanud ja ei ole mingite ebameeldivustega veel kokku puutunud.

Olen vàga palju Ryanairiga lennanud ja kordagi pole probleeme olnud.

küll tekivad probleemid, ega nad muidu 2-tärni saastfirma pole. üks näide:

"Horrible experience on Sunday 25 May 2008 in Carcassonne (France). The airport is on strike (since Friday!), and only few flights leave. Still, Ryanair does not organize any replacement. They only had 3 days after all. Ryanair does not prevent passengers either. They simply ground two flights, one for London and the other for Charleroi, thank you very much and goodbye. No one of them is at the airport to explain what to do. No shuttles, no taxi to move out of the airport. Based on EU legislation, they should have been offering the consumer the choice of rescheduling or refund: but no one of them was there! We were just left there to ourselves, families with kids, old people, everyone. An airport responsible hands out photocopies to get the flight refunded. We had to find on a Sunday night by ourselves a way to get back to Belgium (one night by train). To me, they demonstrated not to be up to the task of serving EU customers, they are simply unprofessional and simply dangerous"

Ryanairiga võib sõita küll, kui oled valmis igas olukorras ise toime tulema. Siiski eelistaks ise igal juhul Easyjet'i. On parem. Broneerimissüsteem, pagasi hind, kasutatavad lennujaamad jne.

Muide, selle raha eest veel teenindust nõuda on ilmne sigadus. Kes tahavad või vajavad lisaks transpordile ka (korralikku) teenindust, lennaku BA vms lennufirmaga.

EL reeglid on yhesugused kqikidele lennufirmadele, nii et odavus pole mingi vabandus ebapiisavaks teenindamiseks.

Mul kahjuks piletid ostetud, ma Easyjetist ei leidnud Rootsi lende :S Tytar käis Easyjetiga Saksas, pold probleeme, tuttavad sõidavad ka Ryanairiga, ja siiani kohale saanud :) Aga proovin siis ära :) ja annan hiljem tagasisidet ;) Aga tänud kõigile vastanutele ja ilusat suve Teile ;) . . . Trip.ee lisas suuri algustähti!