Säästlikult, kuid mugavalt Mallorcale?

Tere,

Palun säästliku õpilasena kogenenud reisijatelt abi. Soovin leida kõige soodsamat varianti, et augustis kahekesi Mallorcale minna. Eelistan omalkäel minekut, sest see tundub odavam, kui reisifirmade pakkumised. Mugav ja soodne tähendab minu jaoks kuni 4000 krooni eest Tallinnast Mallorcale ja tagasi, sisaldades kõiki transpordikulusid ja makse. Ei ole kindlaid reisikuupäevi, kuid väljalend võiks olla 10-14. augusti paiku. Tagasilend hiljemalt 23. august. Kohapeal olemiseks u 5-7 päeva. Kui võimalik, siis ilma ööbimisteta lennujaamades, ning Mallorcasse saabumise aeg võiks olla hiljemalt 18.00 kohaliku aja järgi. Transpordiks sobib lennuk, rong, laev, praam vms. Proovisin vanadest postitustest vastuseid leida, kuid pakkumised on veidi aegunud - nt Flylal on pankrotis ja kahjuks ei saa kasutada seda firmat. Lisaks kombineerisin erinevaid võimalusi ja firmasid, kuid kõik variandid tulevad lõpuks üle 4000, arvestades lennujaamade vahelist transporti, ööbimist lennujaamades jms või ei klapi lendude ajad omavahel. Variandid, mida otsisin:

  1. Tallinn-Barcelona-Tallinn lennukiga ümberistumistega Estonian Airi või Air-Balticuga Barcelona-Palma de Mallorca olen kuulnud praamiühendusest, kuid nende firmade kodulehed, mida otsisin ei anna tulemust. Selle variandi puhul küsimus kuidas ja mis hinnaga saab Barcelona lennujaamast sadamasse, kust läheb laev Mallorcale ning millisesse Mallorca sadamasse see sõidab? Palju maksab laevapilet?
  2. Easyjeti või Ryanairiga Tallinn-London-Mallorca-London-Tallinn Tallinn-London-Tallinn tuleb kulukas, kuid nt Estonian Airiga Tal-London sõites ei klapi ajaliselt.
  3. Tallinn-Frankfurt/Düsseldorf/Hamburg Estonian-Airiga + F/D/H-Mallorca Ryanairiga.
  4. Erinevate turismifirmade pakkumisi.

Kuna minu põhjalik otsing ei andnud soovitud tulemust, olen väga-väga tänulik, kui keegi viitsib aidata!

Ette tänades, AlgajaHuviline

1
23

http://www.bookinghouse.ee minek 13.08 ja tagasi 18. või 20.08. Lend läbi Kopenhageni hind kahele 8455 ehk u 4230 per kärss. Ja laevaliiklus vahemerel kõrghooajal on minu meelest kohati suht võrdne lennupileti hinnaga...nii, et pigem juba otse lennukiga.

0
0

Proovi variante www.skyscanner.net - paneb ise odavlennud ka kokku. Riiast saab küll 2500-3000-ga - kas sedakaudu ei sobi?

0
0

Suur tänu abi eest. Uurin linke. Riiast sobib ka.

0
0

Läbi Londoni pole mõtet sõita ning Estonianair on ka kallis. Odavaim varjant on siiski Talinn-Riia bussiga 190eeku(odavaim pilet); Riia-Frankfurt lennufirma Ryanair 375 eeku; Frankfurt-Palma de Mallorca 976.- ning kokku tuleb 1441 krooni ja kaks ümberistumist. (Üle kahe tonni pole mõtet maksta, maksate kõvasti üle)

*Päikest Teile

0
0

Kuidas te küll selliseid hindasid saate? Proovisin skyscanneri kaudu tuli Riia-Bremen-Palma-Bremen-Riia kogumaksumuseks natuke alla 2000 krooni. Pakuti Ryanairi lende. Läksin siis antud reisi Ryanairi broneerima, kui ainuüksi Riia-Bremen (samadel kuupäevadel, sama reis) maksis rohkem, kui edasi-tagasi kokku? Proovisin ka Läbi Frankfurdi nagu Kats22 soovitab, kuid need hinnad tulid 25 000 krooni (ps planeerin reisi 4-le) ? Ulme :) Kas ma teen midagi valesti?

0
0

Teed miskit väga valesti tegelikult. Uuri veel natuke seda lehte, odavaimad piletid jäävad alla tuhande eesti krooni. See 20 tonni paneb mind naerma :P

0
0

Nu vot, seda minagi. Kui ma ikka sellele pihta ei saa (mida valesti teen) pöördun suure abipalvega Sinu poole ;)

0
0

Kats22, palun alati täpsusta, kas räägid ÜHEOTSA või EDASI-TAGASI piletist! Praegune jutt ajab mind naerma, muide ;)

0
0

Ma üritasin täna need mallorca piletid siis ryanairiga ära osta ja tõesti sain piletite hinnaks kokku 1600 EEK (edasi-tagasi) mai algusesse ja olin juba väga õnnes, aga kui arvet hakkasin maksma tuli päris kole summa juurde, sest kohvri pealt tuleb juurde maksta ja iga otsa eest eraldi ehk siis 4x 20 euri ja liskas chek-in eest iga otsa eest 5 euri ja see teeb pileti hinna hoopis kallimaks. Ja kuidagi ei mahu nädalase puhkuse asjad väiksesse kotti, et saaks lennukisse sisse võtta. Mismoodi sina toimisid?

0
0

Kas Ryanairiga mitte nii pole, et kui esimene lend millegipärast hiljaks jääb või canceldatakse ja sa järgmisest maha jääd, siis pead uue pileti ostma?

0
0

Tahaksin Mallorcal olla 6-13,mai. Eks ma üritan siis 10kg träniga nädal hakkama saada. Ostan siis täna piletid ära ja hakkame sõbrannaga mai alguses sinnapoole seiklema.

0
0

Tänud abi eest nii sulle kui ka kats22-le. Poleks elales arvanud, et sellise hinnaga lennupileteid ka kusagilt saab. Ostsin minnes sama marsruudi mis sina välja pakkusid, aga tagasitulles tulen ka läbi frankfurti ja lahkun mallorcalt 12.05 õhtul. Muide, hinnaks tuli kokku 1500 EEK-i (edasi-tagasi). Oskad sa äkki öelda, et kas seal frankfurt hahn-is ka mingi lennujaama hotell olemas on? Tean, et see on hästi väike lennujaam ja linnast väljas.

0
0

To Snoop: Mina mõtlesingi üht piletit one way... ja rääkisin sellest juba talle ka msnis. Vaatasin täpselt kuupäeva järgi ja Riiast Palmale ühe ümberistumisega temale soovitud kuupäeval tuli 700 millegiga ots üks inimene (tagasi sama palju) kui pagas ületab nõuded siis loomulik, et läheb hinnas ka kallimaks :)PS. Naer on tervisele kasulik :)

To others: Lennupiletite hinnad sõltuvad kuupäevast. Kuus on ca 4 päeva( esmaspäevad ja kolmapäevad mõned), kus pileti saab lennujaama maksudega ca 700 krooniga kokku ÜKS OTS :P olgu siis täpseustatud, kes aru ei saand. Meie võtsime piletid riiast frankfurt hahni ja üks ots 611 eeku per kärss koos maksudega. Lisakindlustusi ega pagasimakse juurde ei maksnud jätame pagasi normaal suurusesse. Lendame juuni algul :)

0
0

Olen olnud põhimõtteline maad ja merd mööda rändaja, seega vajaks teadjamate abi lennufirmadega asju ajada! Samas tahan piletihinda all hoida. Kui kiirelt saab teha Frankfurdis ümberistumise? Kas tunniga jõuab teise lennu peale? Kas on mõeldav võtta salongi oma pagas (seljakott) kaasa? (Pagas on lisatasu eest ja tuleb teha kiire ümberistumine) Kui ümberistumisele jääb tund ja veerand, kas jõuab vahepeal oma pagasi kätte saada? Ei leia linki, mida võib/ei või Rayanair lennukisse kaasa võtta ja millised on salongi võetava koti mõõdud.

Kuidas võtta salongi kaasa lõhnaõli, hambapasta,-(neid loetakse vist keelatud asjade hulka)?

0
0

Tundub, et kõik teadjad on vist seljakott seljas uusi avarusi vallutamas!? Vastusest ei kippu ega kõppu. Üldiselt sain juba osa vastust kätte. Teadmata on, kas jõuan ajaliselt pagasi üles korjata ja teisele lennule tsekkida, ühe tunniga?!

0
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased