trip-krainetrip-ukraine-dark
Sai siis suvel käidud vanakooli aparaatidega Gibraltaril! 31pääeva ja 10500km teepikkust!

Lühidalt siis Tsikkliteks 2 iz 56 ja iz p-4.Start toimus Tallinnast Nõmmelt 15juuni paldiskist laevaga rootsi sealt saksa,pratsusmaa,hispaanja.ja tagasi itaalja ,cehii,poola,läti, leedu. kokkuvõtte: Bensiini kulus 490l 31 pääevast remondivaba pääevi 0 Iz 56 Roheline Kristjani rattal juhtu või sai remonditud: 1.kett, vahetatud hammasrattas mägede jaoks korduvalt 2.el-skeem jukerdas pidevalt Madriidis põles täitsa maha,laadimis ja mootori käivitus probleemid. 3.pidurite kadumine ,siduri,piduri ja gaasi trossi purunemine,amortide kinnikiilumine,mootori kulumisest tingitud tippkiirus sirgel maks 65km(tanttuulega)ja loomuliklt lugematu kord kummi purunemine! NII teine iz 56 Lasse omal siis põhiline ketti purunemine ja laadimis probleemid keneka mähis kärssas sisse. Leigerti iz-p4 silindripea tihendi läbipõlemine,kummi purunemine 2 korda ja siduri trossi purunemine.

Juppidest oli kaasas terve mootor välja arvatud karter.väntvõll,silinder,kolvid,generaatoreid 3tükki,süüteppolid ja muu träni reisist mõned pildid NB!Hoiatus Pildid tehtud kõige tavalisema seebikarbiga kvaliteet ei ole just kiita! http://www.zone.ee/kangro1/gibraltar2006/

Kogu reisi ei jõua ära kirjeldad sellest tuleks pikkem romaan,aga üldiselt vaatamata pidevatele remontimistele võis reisiga rahule jääda Jaapanlasele oskab igaüks bensiini paaki valada ja muuretult punktist A punkti B sõita.

Vaat need on alles tõelised tsikli mehed et midagi midagi sellist läbi teha! Tuleb tõesti au anda, ise olen kah chopperi mees aga seda küll ei suudaks läbi teha! Edu edaspidiseks!

Olen ise asjaosaline.Sellest paras raamat kirjutada.Kuid vaja kolada ja hulkuda.Ehk kunagi koidab päev,mil sule järgi käsi paendubki.Olin ise vana hipi juuste ja muu atribuutikaga.Kuid aeg teind kiharate kallal oma töö.Hing on sama ja metsikumgi veel.Polex varem osand sellest isegi unistada.Kuid nyyd on retk edukalt sooritatud.Enda Iz planeta2 ga olen sõitnud Nordcapist siis Gibraltarini mis veel-tont seda teab.Pull on lihtsalt selles,et põdemisele pole mõtet aega ega energiat raisata-tagudele.Soovides edu ja kõige paremat!

Rändur Lasse

Seff ette võtmine, selline asi on ikka tõeline seiklus. Vähemalt "natukene" raskem kui bensiini paaki valamine, gaasirulliku keeramine ja käiguvahetamine. Äkki viitsite ka video kuhugi ülesse riputada mis teil tehtud sai?

Parimatega

mitme mitme IZ-i omanik Ernie

Ettevõtmine ise on respecti väärt aga see viimane lause a'la jaapanlasele oskab igaüks bensiini paaki valada oleks võinud olemata olla.

See et tsikkel teepeal pidevalt laguneb näitab lihtsalt et tegemist on kehva tehnika või pooliku ettevalmistusega või kasvõi massohismiga ning minuarust eraldi kiitmist küll ei peaks vajama ja veel vähem väärtustab seda seesama viimane lause.

Edu teile ja vähem remondivabu kilomeetreid !

omades eelnevat vene tsikli koolitust, oli väga lahe käia 300-kilose jaapanlasega 2007 suvel 19 päevaga Portugali tipus Sagreses ookeani vaatamas. peale bensu valamise olid ainukesed mured spidomeetri tross ja parempoolne peegel.ja ei mingit laevaga sõitu, ainult omad väsimatult pöörlevad rattad. puhas kaif!

jaa jaapanlasega ,pingevaba sõit on kah hea, eriti kui istud vene rattapealt lääneka peale ja sõidad sõidad ei mingit remonti. Poleks meil izzid niipalju lagunenud oleksime võtnud juleglt 3-4 pääeva või isegi nädala, vaba aega võitnud ja näiteks kuskel rannas lebotamiseks! Irw jaa nüüd alles hakkab kohale jõudma 2 aastat hiljem kui seff reis see ikka oli, ei mingeid argimuresid elad üks pääev korraga ja Itaalias ja Prantsusmaal olid ikka väga külalis lahked inimesed! Tevitan Lasset ja Kristjanit kes reisil osalesid ja vaatamata vipperustele oli väga lahe reisi seltskond ja see paemine pikka reisi juures! Jaa tegelt võibolla jaapanlasega kardan isegi rohkem matkata ,kuna kui midagi juhtub siis lihtsalt niisma rattast maha ei jätta mis izzide puhul oli lihtsam isegi varguse puhul ei oleks olnud kahju nii suur! Ja tuttavatel Amsterdamis 2008 aastal läks üks rattas jalutama kurb kui selliseid asju juhtub! . . . Trip.ee tegi postituses keelelisi parandusi!

Kurat. Mind ajab närvi selline düstroofiku kirjutatud tekst. Võiks ju huvitav kirjutis olla, aga nii sitasti kirjutatult jäi see küll pooleli.

Antonio, mina küll toitumishäiret siin ei täheldanud! :)

keda huvitab! Kes tahtis, sai aru mida maa ööelda tahtsin!