San Franciscos ööbimist

Oskab keegi öelda, kas San Franciscos on võimalik üürida korterit ka kõigest kaheksaks päevaks? Ühesõnaga detsembris on neljakesi minek ja sooviks võimalikult soodsa ööbimisega läbi ajada. Või oskab keegi soovitada mõnda normaalset motelli vms?

Tulin just SF, kus ise elasin viimasel nädalal CIVIC CENTER INN nimelises hotellis,mis asus 790 Ellis Street. Seal oli nädala sees öö 79 $ ja nädala lõpus 89 $, lisaks tuli ka ca 8% tax. Aga samal ajal tutvusin seal ühe Prantsuse daamiga, kes oli väga vaimustatud oma elukohast ja tema sõnutsi oli tema hotellis minimaalne kohaloleku aeg 7 ööd. Ja hinna sees olevat ka toit 3 korda päevas. See asus jalgsikäigu kaugusel südalinnast ja infot saad selle hotelli kohta www.monroeresidenceclub.com

0
0

saab nüüd vana teema üles kaevatud.

Otsin reisikaaslasega juuli kuuks 3 nädalaks ööbimiskohta SF-s. Kas on mõtet üürida korter, kui neid renditakse kuu kaupa ja deposiidiraha vaja ette maksta, samuti on SF korterite hinnad kallid? Võibolla oleks siis mõtekam otsida hotell/hostel? Kirjutasin ülal antud Monroe residentsi ja tuli kiire vastus, et nendeks kuupäevadeks neil vabu ruume pole... Lisaks veel, et 2 viimast nädalat rendime autot seal. Arvan et parkimiskoha eest tuleb ükskõik mis kohas juurde maksta. Kuna suurema osa ajast sõidame niikuinii mööda Californiat autoga ringi, kas üldse on mõtet just SF-s otsida ööbimiskohta? Ööbimiskohast suuri mugavusi ei oota, seda on vaja selleks et saaks ööbitud ja pestud ennast. Võibolla SF Bay Areas on mõtekamaid/soodsamaid kohti? Samas eelis elada just San Franciscos oleks see, et saab suurlinna ööelu nautida nii et öösel ilusti jala/taksoga mindud oma ööbimiskohta magama

0
0

Kas Sa kavatsed olla 2 nädalat SF-s kohapeal? California ja ümbritsevad osariigid on niivõrd lahedad, et ma soovitaksin küll enamiku ajast ringi chillida autoga ning mitte ennast ühe kohaga siduda. Sõltub, mis hinnaga ööbimist Sa otsid. Odavaid hotelle saab priceline.com saidilt "name your own price" osast.

0
0

Peamine reisi eesmärk on külastada sealseid ülikoole SF Bay Areas. Nagu mulle öeldi kohalikus ülikoolide foorumis (collegeconfidential.com) - "you probably won't spend more than one or two days per university you visit, and for the other 28 days you might find you want to go to Yosemite, Grand Canyon and not been stuck to an appartment somewhere in the bay area" SF hetkel variandina seetõttu, et see on suurlinn ja peaks tegevust leidma seal ööpäevaringselt. Sealt peaks siis mugav olema välja sõita päevareisidele mis asuvad SF Bay Areas ja selle ümbruses. Plaanis on järgnevad kohad külastada: SF Bay Area kogu ulatuses – SF, Berkeley, Mountain View, Palo Alto, San Jose jt; lõuna ja põhi, näiteks lõbustuspargid – Six Flags Discovery Kingdom, Santa Cruz Beach Boardwalk, California's Great America; Viinamarja istandused; Yosemite rahvuspark. Ja peale selliseid kohti siis õhtul maanduda tagasi SF-sse. Pärast SF juuli kuu lõpus sõidame Las Vegasesse ja L.A-sse paariks päevaks kust läheb edasi juba lennuk Chicagosse ja sealt tagasi Eestisse.

Aga võibolla tõesti, kui selle asemel et terve aeg olla SF's kindlas ööbimiskohas, oleks parem variant ringi liikuda suuremate kaartega ja siis ööbida tee peal jäävates hostelites üle terve CA? Aga see nõuaks siis palju suuremat eeltööd - igale viibivale päevale valmistada ette päevakava ja siis ette broneerida ööbimiskohad. Võivad sattuda ka head ja mitte just väga head hostelid. Endal kogemust sellise reisiga pole, võibolla tõesti siis igal pool natuke aega püsida ja edasi sõita ja nii näeb rohkem?

0
0

Ameerikas ei ole ööbimisega mingit probleemi ja mina näiteks pikki plaane ette ei teinud. Umbes 24 h oli planeeritud ja siis kui koht meeldis, siis jäime ankrusse ja kui mitte, siis kimasime edasi. Hosteli ja motelli hind oli enamasti sama või kallim, kui priceline.com kaudu biditud korralik hotell. Yosemite Rahvuspargist liiguksin mina kohe edasi allapoole Sequoia parki ja sealt saaks suurepäraselt LA kaudu tagasi liikuda. LA peale ma eriti aega ei kulutaks, kuid kindlasti tasub suvel Santa Monica ja Malibu rannas. Ise käisin veel Oxnardist ookeanil vaalasid vaatlemas (see oli tõeliselt võimas vaatepilt), delfiine nägime veel kauba peale. Üldiselt ei tasuks liiga palju ette muretseda, tegemist on Ameerikas palju ja vähemalt minu meelest on pidutsemine seal üks tavalisemaid asju looduse jms võrreldes.

0
0

Äitäh soovituste eest. Tekkis siis küsimus, kui tõesti ette võtta nii et ööbida kuskil tee peal jäävates kohtades, kas ööbimiskohti otsida eelnevalt internetis? Kursusekaaslane, kellega praegu lähen, on juba käinud CA-s 2006 aastal, San Diegos ja selle ümbruses ja seal ööbis samamoodi ettejuhtuvates hostelites. Peale selle, et üks öö tuli $100, võis juhtuda ka nii, et terve õhtu ringi sõites ei leitudki mingit vaba ruumiga ööbimiskohta ja kui hostel oli 1 päevaks võetud, siis kui kuskil alles 3-4 paiku öösel sisse sadasid magama, kell 12 päeval oli juba check-out, mis jättis unele väga vähe aega. Kuida sul oli sellega reisil? Lisaks veel on kurnav kui pole kindlat ööbimiskohta ja peaaegu iga päev uued magamiskohad

0
0

USAs nädalate kaupa autoga ringi sõites pole ma kunagi majutust ette broneerinud. Ainult riiki saabumisel esimese öö. Suuremates asulates on motelle laias valikus. Õige on küll see et turismihooajal juulis-augustis algavad normaalsete tubade hinnad 90-100 dollarist kuid väljaspool hooaega saab ka odavamalt. Paar korda on juhtunud ka nii et esimene hotell/motell on täis müüdud ja vabu tube pole kuid kuna igas suuremas linnas on valik suur pole öömajata kunagi jäänud. Check-out on üldjuhul igas majutusasutuses kell 12. See et iga päev uus ööbimiskoht on just põnev. Tegelikult on kõik motellid äärmiselt sarnased nii et vahet pole kus oma hambaid pesed. Keegi tark inimene kelle nime ma kahjuks ei mäleta ütles kord et "Olles ööbinud ühes Ameerika motellis oled ööbinud kõigis neis" :)

0
0

Ma kirjutan nüüdseks juba kolmandat korda, et mille põrgu päralt istuda motellis, kui on olemas suurepärane priceline.com??? Ainult omast lollusest olen läbi aegade 2 korda maganud motellis, üle 100 dollari olen maksnud ööbimise eest Beverly Hillsi Hiltonis ja Phoenixis tipphooajal golfi piirkonnas. Mujal on alati ööbimine alla 100 dollari jäänud k.a Las Vegases nädalavahetusel. Ei tasu oma pead vaevata selliste küsimustega. Ameerikas tuleb ennast vabalt tunda, kasutada ära vaba internetti (seda leidub ikka) ning varustada ennast ööbimisega max 2 ööpäeva ette (kui just väga kindlas linnaosas ja kindlas hotellis ise kinni pole). Nautige loodust, inimesi (enamasti on nad väga toredad kui immigrationi ametnikud välja jätta), grillribi ja kõike muud head, mis Ameerikaga kaasneb.

0
0

Rahvuspargid on juulis rahvast täis, nii et tasub elamine ette ära tellida küll.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased