Sansibar/Zanzibar 19.11.2017-28.11.2017

Tervitus! Tunnen huvi,kas keegi kaasmaalastest on sellel ajavahemikul Zanzibaril? Võib-olla õnnestub koos mõningaid transpordi kulutusi jagada või niisama koos lahedalt aega veeta... Meie staap on Nungwil.

Tervitades

1
2

Millisel ajavahemikul?

0
0

Tervitus!Nüüdseks juba ära käidud,aga pealkirjas oli muidu see vahemik ;)

0
0

Väga lahe video!

1
0

väga lahe jah, ja hästi valitud taustamuusika, kasuta või ise :D

0
0

Väga hea video (Y). Kas tegite muidu mines mingid vaktsiinid ka ära. Paberite järgi tundub nagu otseselt vaja ei oleks?

0
0

Meilt küsiti oktoobris Sansibarile sisenedes kollapalaviku vaktsiinipassi. Õnneks oli meil olemas ja saime piirikontrollist läbi.

1
0

Väga äge video!

0
0

Vahva video jah. Kus kandis peatusite, äkki on häid soovitusi hotelli ja ranna valikul. Meil minek 15 jaan. Kõik head soovitused on teretulnud.

0
0

Pool ajast Nungwi. Rohkem turiste ja möllu (minul - Game Fish Lodge). Pool ajast Jambiani. Vähe turiste, rahulik ja ilus rand (minul - La Papaye Verte). Soovitan.

0
0

Ja mõni päev muidugi ka Stone Town (mina - Zzanzibar Coffee House)

0
0

Väga vinge video!

0
0

Kuidas seal drooni kasutamisega on?

0
0

Väga lahe video !

0
0

Tervitused ja suured tänud kõigile,kellele video meeldis!On juhtunud väga piinlik lugu.Nimelt ei ole minu postkasti tulnud teavitusi,et keegi on seda teemat siin kommenteerinud/küsimusi küsinud. Kirjutan siis lihtsalt tulevastele reisisellidele,kes plaanivad Sansibarile minna. Kollapalaviku vaktsiini tegime igaksjuhuks ära,sest ametnikud pidid pisteliselt küsima vaktsiini passi ja kui ei ole,siis tehakse kohapeal ja viiakse 5-6 päevaks kohalikku haiglasse karantiini.Meie giid ütles,et on olnud päris palju selliseid juhuseid,aga eks ta ole kinni ametniku püüdlikuses. Drooni sain lennutada vabalt.Muidugi lendu tõusin sealt,kus kohalikke ei olnud läheduses,sest vastasel juhul oli 5 krussis juustega pead mu monitori ees ja ei näinud enam midagi,kuhu lendad :) Meie peatusime kõik päevad Nungwis.Kindlasti valige hotell läände,siis saate ka päeval ookeanis ujumas käia.Rannariba on väga super,aga rannariba taga on ehe Aafrika.Meie jaoks oli Sansibar üle keskmise kallis paik.

2
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased