Santa Susanna Hispaanias ja autorent

Mai lõpus läheme kuuekesi nädalasele puhkusreisile. Kuna lennuk jõuab Girona lennujaama alles 23:40, siis on autorent raskendatud ja tuleb ilmselt valida lennujaamatransport privaatbussiga hotelli Santa Susannas (edasi-tagasi 100€ (on see normaalne hind?)). Kohapeal tahaks siiski paariks päevaks ka auto rentida, aga googeldades ei leia kuidagi et Santa Susannas üldse selline võimalus eksisteeriks. Milline variant oleks kõige rahakotisõbralikum, et saaksime ikka auto rentida ja ka ümbruskonnas ringi sõita peale rannas/basseiniääres peesitamise? On keegi ehk käinud hiljuti Santa Susannas ja teab ehk rääkida kas seal kuskil läheduses leidub võimalus autorendiks :)

Santa Susannas on kindlasti autorent:). Guugelda või vaata kayak.com või expedia.com.Mina soovitaks Teil peatuda esimene öö Gironas. Väga ilus maaliline vanalinn jne. Muidugi kui Teil tellitud transfeer, siis pole midagi parata. Santa Susanna on tüüpiline turistikas, seal pole eriti midagi teha peale lebotamise. Kuid läheduses suurepärased linnad nagu Blanes, Figueres, Girona ja muidugi Barcelona. Linn põhiliselt idanaabreid täis.

to Selena

Ehk räägid lähemalt, mis on Blanesis suurepärast. Kaalun oktoobri alguses Costa Brava reisi ja hotell paikneb just Blanesis.

Blanes on väike armas linnake ja seal on väga ilus ja maaliline botaanikaaed kõrgel mäe otsas:D Super liivarannad, puhas merevesi. Hea rongiühendus Figuerese ja Gironaga. Need linnad tasuvad kindlasti külastamist. Figuereses on S. Dali muuseum ja rikkalik tema disainitud ehtemuuseum(kui oled kunstihuviline) Raske soovitada-ei tea, mis huvi pakub. Ingl.k.http://www.visitblanes.com/