Scanvest Grupp OÜ e. Aasiareisid

http://www.aasiareisid.ee/ http://www.scanvest.ee/ru2/index.php

Tahaksin siinselt reisiseltskonnalt küsida, kas teil on kogemusi selle firmaga? Ükskõik, kellelt olen uurinud, keegi pole kuulnudki sellest firmast.. Kõik, mis olen suutnud nende kohta välja uurida, äratab usaldust, samuti oleme nendega nii meilitsi kui telefonitsi suhelnud.. jälle kõik OK. Aga miks nad nii tundmatud on? Vastuseks küsimusele: "Miks sa võtad siis sellise tundmatu firma käest reisi?" vastan: keegi teine ei korralda Põhja-Tai - Laos - Kambodža ringreise. Ootan siis asjalikku tagasisidet:)

Koduka põhjal on esmamulje positiivne, ainult kui omal käel minna, siis saaks arvatavasti poole odavamalt hakkama ;)

0
0

Nunuh, hakkab pihta;)Ma ju küsisin firma kohta, mitte maksumuse kohta..;) Vastan siis küsimusele, et miks ma omal käel ei lähe : Ju siis olen liiga laisk (igal juhul mitte ülirikas), samuti olen ka üliväga huvitatud sellest marsruudist. Kui ise orgunnida sinnakanti esmakordset minekut, siis nõuaks see ilget eeltööd, sest tahan tõesti kõik maksimaalselt ära vaadata, mis selles kandis vaatamisväärset on. Vot, ja siin tulebki laiskus mängu;) Aga paistab siis, et kodanik MkM pole ka sellest firmast kuulnud..

0
0

Annan sulle soovituse: küsi infot hoopis teisest firmast ... Albion reisid.

Ei tunne ega tea sellist firmat Aasiareisid.

0
0

Uurisin ka krediidiinfost www.kredinfo.ee Firma on olemas alates 2000. aastast ning maksuvõlgasid tal ei ole. Aga kuulnud küll ei ole sellisest firmast tõesti.

0
0

No mina ka uurisin krediidiinfost ja igalt poolt kus võimalik, kusjuures midagi kahtlast või taunimisväärset pole leidnud. Muide, võtsin kuulda ka Shreki ja küsisingi Albioni Reisedest:) Väga lahke inimene vastas, et tema ka suuremat ei tea sellest firmast, aga on näinud reklaame mitme aasta jooksul (netis ilmselt) ja et mäletab, et mingi paar aastat tagasi sattus ta kuskil reisil olles kokku selle firma reisiga... nii et arvas, et siiski toimiv firma on, igal juhul midagi halba polnud temagi kuulnud. Vot. Ajan siis asja edasi ja maksan broneeringu ära ja reisikindlustuse koos reisitõrkega teen ka kohe, mis siis ikka hullu saab juhtuda:) Aga see küll müstiline, kuidas keegi seda firmat ei tea... ei tea kellele ta siis varem oma reise on teinud, kui mitte inimestele:))

0
0

Kunagi sattusin yhele India teemalisele øhtule, kus see firma demonstreeris oma reisivideot. Seega nad eksisteerivad reaalselt. Nendega reisinud inimesed olid ka kohal ja tundusid rahul olevat.

0
0

Aasiareisidest pole ka midagi kuulnud, aga Albion Reisid on täiesti eksisteeriv firma. Kuna nende reisid müüakse kiiresti välja, pole suurt reklaami vaja. Mitmed tuttavad on nendega Hiinas käinud ja väga rahule jäänud (minnakse väikeste gruppidega). Ise reisisin nendega 7 aastat tagasi, siis oli suurepärane reis. Kuna Aasiareisid teevad ka reise väikestele gruppidele (kodulehe andmetel kuni 18 inimest), siis ei saagi nad olla nii laialt tuntud. Sellised nišifirmad ei korralda üldjuhul tšarterreise, vaid ostavad piletid liinilendudele (tavaliselt kasutatakse Finnairi teenuseid). Siis pole ka oluline, et reisile terve bussitäis rahvast tuleks, 10-sed grupid on täiesti normaalsed. Tundub, et Aasiareisid on vene firma, kuid personal valdab eesti keelt.

0
0

Ei ole kuulnud midagi sõnast Aasiareisid. Käisime firma omaniku juhtimisel lõuna Indias, kõik laabus kenasti, jäime reisiga väga rahule. Sõidame nüüd jaanuaris temaga Põhja-Tai, Laos, Kambodza. See on ühe väga tubli naisterahva ettevõtmine ja ta valdab väga hästi eesti, vene ja inglise keelt. Grupis olid mõlemakeelsed reisijad, Soomes elavad eesti ingerlased ja eestlanna soomlasest kaasa. . . . !

0
0

Kohtasime Albioni grupi inimesi mitu korda Kathmandus, kõik olid käimasoleva reisiga väga rahul, grupijuht tundis kohalikke olusid ja kultuuri väga hästi, inimesed said Nepaalist ilmselt maksimumi kätte. Olen ka hiljem Albioni häid sõnu kuulnud.

0
0

tore kuulda julgustavaid sõnu ja suisa kiitust selle firma kohta:) Kusjuures me oleme siis jaanuaris-veebruaris ju reisikaaslased:) (vaata minu esimest postitust)

to tripp Albioni kohta pole ma küsinudki, tean ise ka, et see väga tugev, tuntud ja edukas reisifirma:)

0
0

hmm käisin ka selle firmaga Põhja-Tai-Laos-Kambodza reisil, soovitan soojalt, hinnaklass aasia reisidel palju soodsam kui Albionil (alguses plaanisingi albioniga minna aga millegipärast ei tõstnud nad oma kontoris toru??!!) Transport ja majutus olid superlux!!! Programm oli väga tihe- eriti meeldis see et looduskauneid (turismivabu) kohti nägi palju ning ja samuti see et grupp oli sportlik/väike- sai paindlikult matkata/puhata.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased