September Phuketil

Tere kas keegi oskab anda infot kuidas on lood ilmaga septembris Phuketil ja milline on hinnatase võrreldes kõrghooajaga kuna september jääb sinna low seasoni sisse. Kas shoppamine, autorent, ekskursioonid ja hotellid on oluliselt odavamad? Kuna on tegemist low seasoniga kas siis on ka mingid hotellid ja kaubakeskused suletud ja kas äkki ei toimu mingeid ekskursioone. Kuidas lood wifiga Phuketil. Tänud kõigile info jagajatele.

Olime küll Krabil ja Phuketil ei käinud, kuid äkki mu kommentaarid on siiski abiks. Ilm oli täitsa hea, ainult paaril ööl sadas, päevasel ajal ei jäänud kordagi vihma kätte (Bangkokis sadas küll kahel päeval paar tundi korraga). Hotellide hinnad olid poole odavamad, kui kõrghooajal (hinnakirja järgi), tube oli vabalt saada. Ekskursioone pakuti päris palju ja ma usun, et samuti odavamalt. Mõned söögikohad olid küll kinni, aga tundus, et kuna turiste siiski jagus, enamus kohad töötasid. Üldiselt jäi mulle mulje (ja ka kohalikud rääkisid), et low seasoni ajal on Tais kõvasti rahulikum, kui kõrghooajal. Vähem turiste tunglemas ja odavamad hinnad kindlasti. Kui ma uuesti Taisse läheksin, siis kindlasti low seasoni ajal.

Millise firmaga sa lendasid. Kas läbi bookinghouse septembri kohta kahele täiskasvanule 26 000 on hea pakkumine?

Kas lennupakkumine algusega Tallinnast otse Phukti?

Lend siis Tallinn-Helsinki-Bangok-Phuket :) õnneks ei ole lennujaamades pikalt passimsi max 2h. Et siis tallinnas phuketile jõuda võtaks meil aega nende elnnuplaanid ejärgi kuskil 15h Tagasisõidul aga passime Bangoki lennujaams kuskil 14 h ei teagi kas seal lennujaamast välja lastakse. Tallinnast lihtsalt septebrisse lendu saada mõne muu firma läbi ei ole õnnestunud saada. Kui keegi äkki tead soovitada siis kõik versioonid oodatud. Ja vot ei teagi kas ainult lennupiletid 26 000.- on hästi saadud või ei hotelli võtan siis kindlasti kohapealt tänu tripi rahva soovitusel ja hotellide peale ei tohiks sellel perioodil siis palju kuluda.

Siis peaks normaalne hind olema. Muidugi võid riskida ja jääda ootama Finnairi sooduspakkumisi. Näiteks eelmine nädal oli sooduspakkumine TLN-HEL-BGK-HEL-TLN 7500 kr lennuajaga juunikuu lõpuni. Eelmise aasta kogemusele toetudes, siis juuli lõpus või augusti alguses oli neil soodukas lennuajaga oktoobri keskpaigani.

See aasta tuleb naftahinna tõttu ilmselt odavam len(nu)d canceldada, kui 7500ga pileteid müüa eesti vaestele:)

Või soovitate lennupiletid tellida TaL-Bgk ja bgk ise edasi phuketile siis mingi sise lennufirmaga minna kui need lennud toimuvad ala nagu metrood iga natukese aja taganat ja bookama ei pea

Käisin eelmisel aastal oktoobris, algul olin Samuil, seal sadas iga päev nagu ämbrist. Tüütas ära ligunemine ja sõitsime Phuketile. Tunduvalt parem, ilm oli reeglina pilvine aga väga mõnus ringiliikumiseks, vahel sadas kah ja vahel kohe päris kõvasti. Olen käinud erinevatel hooaegadel ja kohe kindlasti oli sügisel parim. Turiste vähe, hinnad poole odavamad, vahel olime lausa tervel rannal kehekesi. Kõik mis vaja, on avatud, pole mingeid probleeme, oled igalpool oodatud külaline ja tänavatel tülitatakse sind tunduvalt vähem, kui tipphooajal. Kohe novembri alguses hakkas robinal turiste juurde saabuma, siis oligi õige aeg kohe varvast lasta. PS. Aga detembrist veebruari lõpuni ei lähe ma enam kunagi Taisse.

Eelmisel aastal käisime Finnairiga, sel aastal läheme Bangkoki kaudu septembris Kambodžasse, saime STO-BKK piletid Thai Airwaysiga STA traveli kaudu ca. 7700 EEKi inimene. Sinna lisanduvad muidugi veel TLL-STO piletid. Me ei riski Finnairi sooduspakkumiste peale lootma jääda.

sept on mida rohkem pöhjapoole minna, seda vähem sajab ja on päikest ka. Turiste poole vähem ja hinnad poole odavamad. .

Maist algas ametlikult low season ning panin tähele, et osasid ekskursioone enam ei toimunud, mis mind huvitas, nt rafting + Bond island. Trip phi phi-le oli -50% näiteks. Sügisel on kindel, et phuketis uputab kenasti, seega kummikud ja vihmakeep kaasa:)

No tundub et tasub bronnida piltid nüüd ära 15 722.- kaks täiskasvanut kokku tal-hel-bkk