Sharmi 5* hotelli soovitust palun

Tahaks märtsi lõpus minna. Ei taha mingit peldikut hotelli samas ei taha ka mõttetult kallist hinda maksta.

Hetkel vaatasin Domina Coral Bay Harem'it, aga täiesti arusaamatuks jääb sealne All Inclusive.... enamus kommentaare räägib, et vastavad baarid kell 6 õhtul suletud ja siis edasi ainult tasulised... pole nagu All Inclusive sedasi ju.

Tärnide järgi ei saa Egiptuses hotelli valida. Mõtle välja, millisesse linnaossa, kui kaugel rannast võiks hotell olla, siis uuri, mis hotellid selles piirkonnas on ja millised on hinnangud külastajate poolt,ja siis vaata millise hinnaga sinu poolt valitud hotelle pakutakse. Mõned 4sed hotellid on paremad, kui 5sed. Sierra on päris hea jne. Tavaliselt need kallimad hotellid, kus AI, on venekate poolt üle rahvastatud. Ja see ei ole puhkus, kus nemad on.

asi selles, et ma pole kordagi Sharmis käinud... seega oleks palju tahetud kui ma teaks mis piirkond mind seal üldse huvitaks. Mulle meeldib kui hotellikompleks on ranna läheduses... seal võik olla ka ilusaid koralle näha. Hotelli territooriumil võiks olla basseine ka hulgim, sest mulle meeldib pigem basseinis olla kui meres. Söögid võiksid head olla ning valik võiks vahetuda ka, et ei peaks pidevalt päevast päeva sama jama sööma. Hotelli territoorium võiks pikem suurem olla kui väiksem.

Ma ei tea kas nendele kriteeroiumitele oskab keegi midagi soovitada?

Ühtlasi kas keegi teab täpsemalt komenteerida Domina Coral Bay Harem hotelli All Inclusive paketti... ongi nii, et tasuta sööke-jooke saab mingi ühtul kuueni ja siis edasi tasuline kõik?

Mina soovitan valida hotelli Hadaba linnaossa. Seal on meres, mida vaadata. Vana turg, El Merkato, Alf Leila jalutuskäigu kaugusel. Olenevalt hotellist sõidavad õhtul bussid Nama Baysse, tasuta või raha eest, taksoga saab muidugi odavamalt.Oma hotelli randa viivad kõikidest hotellidest bussid tasuta, kui hotell rannast eemal. Miks tahta hotelli mere äärde, kui plaan bassu ääres lebotada? Meri on soojem, tervislikum ja vaatamisväärsem, kui keemiat täis külm basseinivesi. Toiduga on enamasti nii, et hotellides vahetub rahvas iga päev, menüü kordub nädalast nädalasse, väikeste variatsioonidega. Mina pole toidu üle kunagi nurisenud. Olen käinud 3-4 tärni hotellides. Mõtelda võiks ka seda, et sa oled keset kõrbe. Turistide heaks on seal tehtud tegelikult võimatut. Vaata Tripadvisorist, Goadventure hotellide kirjeldusi, Booking.com, jne. Minu meelest need Domina Coral hotellid ei ole eriti häid hinnanguid saanud, nt lärmakate idanaabrite pärast. AId ei soovita. Kasutasin ise esimesel käigul. 3korda päevas süüa kuumas oli liig. Need näksid ja pitsad ja misiganes veel tasuta oleks olnud, jäid meie seltskonnal kõik pruukimata, no õlut ja veini jõin ja jagasin ka nendele, kellel AId ei olnud. Rumm ja koka poes nii odavad, ja õlu sama hinnaga, mis meil , et AI ei tasu ära. Ja rannas kehtib, kui hotell ranna ääres. Muidu ainult hotelli territooriumil.

Loe ja tutvu paljude erinevate hotellidega. Tee oma valik ja siis küsi kogemusi.

Ausalt mina ka ei soovita AL.Lihtsalt ei jõua kogu aeg süja.Hommiku ja õhtusöögiga on normaalne.mina käisin ka viimane kord AL ja 2nädalaga sain 2kg juurde,kui enne seada võtsin 2kg maha.Õlu vist jah hotellis samma mis meil siin poes.Muidugi kui väikeste lastega minna siis vist ikka AL.Hotellidest muidugi soovitan ka Hadaba linnaosa sest bussid viivad tasuta randa 2korda mõistliku aja pärast toovad tagasi,hea rahulik piirkond.FIX hindadega poed lähedal ja korallrand muidugi ka.Muidugi lisaks nendele Tripadvisorist, Goadventure hotellide kirjeldusi, Booking.com soovitan GOOGLE MAPS näha kus hotallid asuvad.

Pakun, et uuri alustuseks nt Goadventure või Teztouri lehelt, kus saab otsingut kasutada, millised hotellid sinu hinnaklassi mahuvad. Seejärel uuri siit minu lehelt, kas mõni neist on äkki ka ära mainitud :)

http://innovatsioon.wordpress.com/egypt/sharm-el-sheikh/hotellid/

Eksisteerib väike võimalus, et midagi suht head on ka kahe silma vahele jäänud, aga vähemalt kindlaimad valikud on toodud. :) Linnaosade iseloomustused jm elementaarinfo Sharmi kohta leiad sealt ka (ava alustuseks kaart ja tee selgeks keskuste paiknemine üksteise suhtes - Old Sharm, Naama Bay, Hadaba, Nabq)

Kui valida ei viitsi, siis eelkõnelejatega üsna nõus - Sierra. Rand on, süüa - nõrkemiseni, ööelu kah enam-vähem. Üks kenamaid selliste mitte-eksklusiivsete 4-5* hulgas ka.

AI puhul kehtib, et mida kauem ja rohkem saab süüa-juua, seda viletsamalt saab :P. 24 h AI on minu teada Sunrise Diamond Resortis, mida ka eestlastele heameelega müüakse. Hea asukoht Hadabas, vana sissetöötatud roheline hotell (arhitektuurilt jne Sharmi klassika), natsa kulunud, toit keskpärane. Suurepärane snorgeldamine ja võimsad merevaated.

Eksklusiivsed AI-d (Ultra AI, Super AI jms) on eriti heades ja kallites hotellides nagu Baron Resort/Baron Palms ja Savoy/Royal Savoy (viimane on Sierra sõsarettevõtmine)

Parimat AI paketti, kui see on põhiline valiku kriteerium, oleks vist mõttekam küsida reisimüüjalt; nt: kus kõige kauem ja rohkem juua/süüa saab :). (Ma mitte meelega - heameelega!)

Domina hotellide puhul olen üritanud ja üritanud ja üritanud... aga kõik need 8 aastat pole leidnud ühtki põhjust neid soovitada, st võrdluses muude valikutega. Kas teab keegi midagigi??? Novatoursilt siiski praegu leidsin - kui nad on samas hinnaklassis selliste Sharmi 3stega nagu Bay View ja Falcon Hills, mis aga ei asu rannas, siis ehk tõesti pigem Domina. Samas 700e+ eest oleks ikka ka 4-5te hulgast valikut veel küll ja küll.

Lisaks veel et praegu tuleks kärmelt toimetada, sest märtsis tahavad üldse kõik alati sõita (parim ilm, eriti võrdluses Eesti märtsiga :P, pluss koolivaheajad jms), ja aprillis hakkavad reisid juba lõppema.

Siis veel et toidu kvaliteet on üldiselt hinnaga korrelatsioonis - mida kallim, seda kvaliteetsem. Muus osas igal hotellil on omad eeliseid ja väga harva on võimalik leida hotelli, mis on korraga rannas, ööelu lähedal, pakub palju süüa, ning on ilus ja puhas. Need vähesed, mis on, ka maksavad vastavalt (al 900-1000 e per nina), Baron Palms AI nt htekel vaatan Goadventurelt märtsiks u 1490e per nina. Kuid u 8-900 e-ga ikka on üht-teist

Plaza Beach Sharm oli hea ja selle kõrval olev oli ka hea, rand oli hästi mõnus snorgeldamiseks. sSkeldujad sõitsid hotelli ette sukelduma.

Tulime just Sharmist. Julgen soovitada Dream Beach Resort Hadaba linnaosas. Kõrval kohe Dream Vacations Resort. Ühine rand.Randa minek treppidelt või ka liftiga , fantastilised vaated merele! Rand snorgeldamiseks väga hea, samas vette minek turvaline sillalt. Näeb kalu ka ilma vette minemata. Meri väga soe. fantastiline suur hoolitsetud õueala. Toit vaheldusrikas - pakuti ka küpsetatud parti, hane ja kalkunit, mereannid suures valikus.Venelased jah nagu loomakari aga kus neid poleks.Personal suhtub sinusse väga sõbralikult kui saavad teada, et sa pole Venemaalt. AL sai jooke keskööni.

Olen olnud Domina Haremis ning väga rahul. Basseinibaarid jah suletakse kui päike loojub aga rannas on baar lahti. Keskööni vist olid küll lahti kui mitte rohkem.

Sierras ise ka käinud. Julgen soovitada. Samas Sierrast merepool asub savoy, mis on Sierraga ühe grupi ettevõte ning ka see on väga mõnus. Sierra toidud parimad, mis olen Egiptuses saanud.

Meie seltskonna vaieldamatu lemmikhotell 5 egiptuses käidud korra järel.Jaz Mirabel Beach Resort (Egiptus, Sharm el Sheikh, Nabq Bay).

Kogemused Hadabas asuva Iberotel Club Fanara & Residencega. Jäime väga rahule, valikul oli määrav korallidega ja tuulevaikse ranna olemasolu. Saime iga päev snorgeldada, hotellis laenutatakse deposiidi alusel vajalikku varustust. Teenindus kiire, süüa sai liigagi palju AL paketiga, karasusjoogid, mahlad, õlu ja teatud alkohoolsed kokteilid tasuta kuni südaööni. Basseinibaari meie ei jõudnudki, seal oli pizza jm näksid. Siinkohal suured tänusõnad Nile Deltale, kelle siinseid kommentaare ja blogi lugedes sain palju vajalikku infot ning seega oli võimalik end esmakordsel Egiptuse reisil oluliselt kindlamana tunda ja hotelli oskasime ka enda vajadustele sobiva valida! Aitäh!

Käisin novembris Haremis ja kui sa oled nõudlik klient, siis ma ei soovita seda sulle. Jah, rannas on baar avatud. Aga selleks et Haremi kompleksist randa minna, pead kõndima omajagu maad, pärast mäkke üles tagasi. Domina hiilgeajad on ikka juba ammu möödas. Ja tasuta süüa saad vaid ühes restos. Peaaegu kõigis normaalsetes hotellides on ikka vähemalt paar erinevat restorani, kus tasuta saad käia söömas. Vaata nt Sunrise Diamond Beach või siis Royal Albatros Moderna.

Paluksin infot IBEROTEL IL MERCATO 5* kohta, kes on hiljuti käinud. Kuidas muljed olid?

Jaanuaris kerges tuulevarjus olime Stella di mares(väga puhas,rahvusvaheline seltskond).Linna jalgsi lõikasime läbi Tropitel naama bay-vägagi huvitav mulje jäi ja kõik õhtused lõbustused ukse all.kirjutavad küll et rand kesine.Aga vana turu või Alf leila(seal etendused vist olid ainult õhtul hiljem) külastamiseks saab kasutada ühistransporti või takso.

Ise küsin, ise vastan. Palusin infot IBEROTEL IL MERCATO kohta. Nüüdseks olen seal käinud ja ainult kiidusõnad. Soovitan soojalt!