trip-krainetrip-ukraine-dark
Sharmis Country Club ***

Kuidas muljed hotellist ja asukoht, kas väga kõrvalises kohas?

Ehk paned otsingusse oma küssa...

Mis rand seal on? Palun vastake kes on käinud lähiminevikus!

Meie jõudsime tagasi 23.12. ja jäime hotelliga väga rahule. Rand asub kaugemal, aga hotellist viib iga hommik 9:30 sinna tasuta buss ja toob tagasi. Meie jalutasime sinna ise ja võttis aega ca 20-30 min., kuid ilusa sooja ilmaga on lausa lust jalutada.

Kas on liivarand või korallidega?

Ise olin kõrvalhotellis Mexicanas ning käisin ka suht tihti Countrys. Kui võrrelda Mexicanaga siis ikka kindlasti vali Mexicana, sest Country ju pansionaat ja Mexicanal ikkagi ****-i.

Käisin detsembris ja polnud viga, kindlasti on hullemaid ja paremaid. Buss viib randa ja ilus liivarand on.

Viimaste andmete kohaselt on Novatours Country Clubi lükanud On Request müüki ja reisiesindajad Eestis ütlesid selge sõnaga, et Country Clubi enam ei saa, sinna enam kedagi ei viia.

Kas siis need kes on ära juba ostnud sinna reisi, ka majutatakse mujale?

Täiesti õigus! Need, kes on juba sinna ostnud, enam sinna ei saa. Tõenäoliselt saate kas Sharm Cliffi või Creative Mexicanasse vms.

Country Club on täielik sitt. Andke mulle palun andeks väljenduse eest aga soovitaks sealt kaugemale hoida. Eelmisel aastal ostsin sinna paketi 7800 eeguga ja sain pügada. Sellise raha eest(või paned 500.- juurde) juba suht kunnis kohas AI paketi.

Kuna olen ise sukelduja, siis hommikune bussis loksumine tekitas ka masendust. Coral Bay`s viskad jala 10-15 min ükskõik millisesse randa (Diving Center ja omaenda sadam olemas!) ja tunned elust mõnu:)

Kui selle eest muidugi 3500 eeku maksta, siis on ok:)

Sain just teada et kõk Country Club inimesed paigutatakse ringi Sharm Cliff Resort'i. See pidi igatahes väga ok olema.

Countris mingid kanalisatsiooni jamad!

Kui kaugel see hotell Old Sharmist on?

Kas praegusel hetkel suunatakse ka ümber teistesse hotellidesse, äkki oskab keegi midagi öelda? Muidu viibime seal hotellis 09.03-16.03.08, on sel ajal veel eestlasi seal (kui keegi otsib ka kohalikelt ATV trippe, Kairosse sõitu ja muud säärast, siis võiks koos planeerida)?

Meie läheme 16.03 Huvitav oleks tõesti teada saada, mis seal toimub. Peaks vist hoopis reisibüroosse kirjutama. Või on keegi lugejatest sealt just tulnud. See on ikka tõega huvitav, miks just selle hotelli ümber nii palju vahtu üles lüüakse.

20- 27. 01 nagu lubatud, majutati hotelli Country club. Ei ole hotelli osas küll eriti nõudlik ja ei pea seda reisi juures kõige tähtsamaks, aga seal esmamulje ehmatas päris ära. Ja *** hotelle Egiptuses on paremaid. Tubades mööbel suht kulunud väljanägemisega, vähe valgust ( ainuke valgem koht vannituba), spetsiifiline lõhn. Üsna räpane ka. Samas minejaid päris ära ehmatada ka ei tahaks! Hotelliteenindus oli korralik, söögid väga maitsvad, õhtuti etendused ja voodid supermugavad! Kui on veel küsimusi, vastan meelsasti tinnu666@hot.ee

Meil minek 02.03.08 sinna hotelli. Kas keegi veel samal ajal seal puhkab?

Reisiost sai tehtud nii kiirelt, et enne ei jõudnud kodutööd hotell kohta ära teha. Nüüd neid kommentaare lugedes täitsa murelik, üsna palju negatiivseid arvamusi selle koha kohta. Aga mis parata - reis ostetud ja makstud. Kas viitsite kirjutada (seal ööbinud), kas see on "asustatud" kohtadest väga kaugel ja kuidas on lood bussiühendusega?