Shengeni viisa hilisem saamine ühekordsel rikkumisel!

Kas keegi oskab öelda, kui Venemaa kodanik hilines Eestist välja sõitmisega, kas tal võivad tekkida tollis probleemid tulles järgmine kord? Hilinemine oli kaks tundi.

Probleeme ei tohiks tekkida tollis, küll aga tekivad probleemid piirivalves ja kui riigist lahkumise kuupäev on viisal märgitud kuupäevast järgnev kuupäev või lubatud viibimisaeg on ületatud siis kaasneb sellega enamasti ka rahatrahv! Kui riigist väljumise hilinemine ei sõltunud otseselt sinust (a'la lennuki väljumisaega lükati edasi) siis ei tohiks sul küll mingeid probleeme tulla, aga eks see sõltub olukorrast kõik. Ja uue viisa taotlemisel võib muidugi tekkida ka probleeme saatkonnas, kuna olete rikkunud viisareziimi.

0
0

Suur aitäh info eest! Pöhimõtteliselt kui Shengeni ei saa Eesti saatkonnast, siis kindlasti saab mingi muust. Aga siis sissesõit ja väljasõit peavad olema sellest riigist läbi millise said viisa? Vist nii... . . . Trip.ee lisas puuduvad suured algustähed!

0
0

Näiteks, kui sa taotled viisa Venemaal Soome saatkonnast, siis Eestisse võid sa tulla otse, ei pea tulema läbi Soome, üks Schengen kõik!:) Aga ära ole nii kindel et Soome saatkond sinu rikkumistest ei tea kui see on ametlikult fikseeritud, sest Schengenil on küll ühtne viisasüsteem aga sellega asi ei piirdu, sest seoses sellega on neil ka ühtne infosüsteem , mis tähendab seda et kui sa patustad ühes riigis, siis teavad sellest kõik Schengeniga liitunud riigid! Ja kui sa peaks saama sissesõidukeelu näiteks Eestisse, ning kuna Eesti kuulub Schengenisse, siis on väga suur tõenäosus, et sa ei saa mitteühegisse Schengeniga liitunud riiki.

0
0

Selge,selge Nüüd on lihtsalt vedamise asi...veab või mitte.

0
0

Sissesõit peaks olema sellest riigist läbi millise said viisa.s.t. võid küll Soome saatkonnast saadud viisaga mujalt sisse tulla aga Soome pool võib sellele viltu vaadata-aga ei pea. Toonitan võib "vaadata viltu", kuna selleks on seaduslik alus olemas aga üldiselt ei. Eelneva postitaja muu jutt on OK.

0
0

Mis vahet sel on kuidas Soome sellele vaatab? Miljonid turistid teevad nii!;))))

Ja kus on kirjas et peab??? äkki täpsustad seda seadusenurgakest?:D

0
0

Ega vahet polegi ja tõesti miljonid kasutavad.Aga kui on mingi rikkumine toimunud, siis karistuse määramisel võetakse seda tõenäoliselt arvesse. Mina võtaks seda, kui soovituslikku nähtust aga lihtsalt inimestele teadmiseks, et sellise asjaga peaks ka arvestama. See inff peaks olema avalikult välisministeeriumi schengeni brošüüris ka olemas.Kahjuks VM lk.momendil ei avane:(. Eesti vaatab sellele üldiselt läbi sõrmede.

0
0

Kui hilinemist ei fikseeritud - siis pole ka probleemi.

0
0

Kahjuks hilinemist fikseeriti passis mingi märgiga((( Nüüd uurin sõbra jaoks kõike võimalikke variante,kuidas ta ikka saaks minu juurde tulla))

0
0

no siis on hapu seis:D

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased