trip-krainetrip-ukraine-dark
Shoppama Londoni

Tere! Plaanis minna siis ostlema Londoni, kus ma ennem käinud ei olegi veel. Kuna lennuk saabub ja väljub Gatwicki lennujaamas, siis siit foorumist lugedes saan aru,et kõige targem minna Southern rongiga Victoria jaama.Ööbida oleks vaja ka 2 ööd. Siit mul siis mitu küsimust: 1)Kas rongijaam on Gatwickis lennujaama ligidal, kuidas selle leian ja milline pilet oleks kõige mõistlikum osta? 2)Kui pikk maa on Victoria jaamast Oxford Streetile Ja Covent Gardeni ja kus võiks olla kõige mõistlikum ööbida, kus hinna ja kvaliteedi suhe hea(piiriks seaks u. 1000 kr-i)? Ka oleks huvitav teada,kas hooaja allahindlused on alanud ja näiteks, kui kallid on teksapüksid võrreldes eesti hindadega? Suured tänud abistajaile!

Tänud kaartide eest, püüan neid siin uurida, aga väga hea oleks ka kohapeal käinud inimeste kogemust kuulata.

  1. rongijaam on Gatwick'is praktiliselt terminalis - járgi silte
  2. Victoriast Oxford St. jalgsi jááb natuke kaugeks, metrooga 5min, Covent Garden sama lugu, bussiga ma pakun umbes 15-30min olenevalt ummikutest. ÓÓbimise kohta - Victoria láheduses on odavaid váikseid hotelle - uuri varasematest teemadest.

Suuremad suvised allahindlused ei ole veel alanud, kúll aga on alati võimalik leida mõni pood, kus parajasti allahindlus káimas.

teksad Primarkis ca 5-10 naela

Mina jalutasin Victoriast Oxford streetile ja polnud ka midagi hullu. Oxford streetil on muidu nii palju igasuguseid erinevaid poode, et igaüks leiab endale midagi sobivast hinnaklassist, olenemata sellest, kas parajasti on allahindlused või mitte... Aga kui eesmärgiks on palju asju odavalt saada siis soovitaks ka sammud Primarki poole seada :)

Oxford streeti asemel sooviaks hoopis metrooga Hammersmithi s6ita. Seal terve t2nav samu poode t2is, kuid 6hkond on tunuvalt rahulikum.

Kas sinna Hammersmithi saab otse Gatwicki lennujaamast ja kas keegi oskaks soovitada head kaarti Londoni kohta, kus hästi näha kogu linna tänavad?

Gatwickist tuleb ikka kõigepealt Victoriasse saada,sealt edasi on kõik teed valla!Osta päeva pileti,tuleb odavam.

Victoriast saab Oxford Streetile bussiga nr. 12. Victoria jaama lähistel on lugematu hulk hotelle. Kohe jaama juures parajad urkad, kui tahad natuke normaalsemat, siis 5 minuti kõndimise kaugusel on Belgrave Road, kus hotell hotellis kinni. Hea linnakaart on minu arvates Rough Guide oma. Seal on küll mitte kogu linn, vaid ainult keskosa, kuid tavalisele turistile täiesti piisav. On hästi loetav, sisaldab suhteliselt palju informatsiooni ja on mitte paberist, vaid plastikust, mis tähendab, et peab oluliselt paremini vastu.