Siem Reapis uus eestlaste hotell!

Tere Tripi lugejad, reisijad ja Kambodza huvilised!
On rõõm kõigile teatada, et homme, 15. jaanuaril, avab Siem Reapis uksed uus 100% eestlastele kuuluv hotell Dream Garden, milles mina olen kaasosanik. Kõik reisijad, uudistajad ja info huvilised on teretulnud!

Tegemist on 10-toalise hotelliga mis asub 3000 ruutmeerises pargis. Park on omaette vaatamisväärsus, sadu erinevaid taimi ja puid, kümmneid skulptuure, kolm kalatiiki, kaks basseini ja kaks restorani.

Meie toad ei ole ilmselt seljakottirändaja hinnaskaalas, kuna hinnad algavad 60USD/öö, aga sellegipoolest on kõik huvilised teretulnud läbi astuma, meie aeda uudistama ja klaasikest veini maitsma.

Hotellis asuvas restoranis pakume suupisteid, hommikusööki, vaadiõlut ja häid veine.
Esimesest veebruarist avame teise restorani mis asub hotelli kõrval. Tegemist on suure 100 kohalise restoraniga, kus hakkame pakkuma Kambodza kööki. Kambodzas elades olen avastanud, et keeruline on leida Kambodza toitu mis oleks autentne ja samas ka söögikoht ise oleks korralik. Enamus restorane pakuvad lääne turisti jaoks mugandatud toitu, kus on ehtsus ja vürtsid välja jäetud. Meie pakume ehedat Kambodza toitu ilma nurki maha lõikamata. See on toit, mida kohalik hindab, sööb ja armastab. Eripäraks pakume Kambodza pulmaroogi, neid tavalises restoranis ei pakuta ja arvan, et on huvitavaks kogemuseks teada, mida kohalikud pulmades söövad.

Loomulikult EestiReisiabi Kamboodzas jätkab siin oma tegevust jagades kõigile huvilistele tasuta informatsiooni ja igasugust reisiabi. Minu kaudu saab tellida tuure Angkor Wati ja ka igale poole mujale Kambodzas, bussipileteid, Tonle Sapi tuure ja koike muud mida Kambodzas on pakkuda!
Ootame huviga uusi külastajaid ja uudistajaid!

Jim Siem Reapist!

Mulle meeldib, mida teete ja soovin palju edu! Pettusin veidi lõpuni lugedes, et nii sugestiivne kirjutis jäi võõrapäraselt anonüümseks.

Väga tore. Jim'iga sai 2 aastat tagasi päris mitu tuuri tehtud ja ainult head on meenutada.
Aga kas selle mainitud uue hotelli lingi ka saaksid anda.... tahaks ju näha ka pildimaterjali ja muud infot selle kohta ;)

mull21, väga õige märkus. Hetkel saab informatsiooni kõige paremini facebookist, nimeks Dreamgarden Siemreap. Ka pilte panen sinna iga päev ülesse.

Kõik on äge, aga tee omale ka korralik Päris koduleht.
Olgem ausad - lõustaraamatus turunduse tegemine käib viimasel ajal siiski juba pigem kategooriasse "turundamine ainult idiootidele"

Hee hee Laura87, see on nii, ei planeerigi turundada FB kaudu, weebileht on tulekul
Jim

Tubadest võiks ka paremaid, rohkem pilte olla. Tavaliselt muudavad mind sellised asutused ettevaatlikuks, kus enamik pilte on õuest ja vaatamisväärsustest. Muidu äge! Endalgi Kambodža vbl varsti plaanis ja astuks hea meelega läbi :)

Eks tubadest panen ka rohkem pilte ülesse pisitasa, kõik vaatamisvaarsused on siin meie hotelli pargis ja see on meie eripära, seetõttu soovin seda ka rõhutada. Kuskil mujal Siem Reapis ei ole naljalt 3000 ruutmeetri ja kahe basseiniga parki. Kui just mõnes ülikallis kohas.