Siem Reapist Vientiane´i

Tere, kas keegi on läinud Siem Reapist Laose pealinna Vientiane´i? Millist transporti olete kasutanud ja kui kaua aega läks? Kui minna bussiga, kui palju aega selleks umbes kuluda võib? Tahaks kangesti ka Lõuna-Laoses peatuda ja neid saari vaadata, kuid pelgan, ehk osutub sealt Vientiane´i bussiga minek liiga pikaks ja vaevaliseks. Kas on võimalik mööda jõge minna? Lennukit ei tahaks eriti kasutada, kuid kui on soovitada odavaid lennupileteid, on nõuanded teretulnud.

Miks sul vaja Vientane, kui tahad Lõuna-Laoses Mekongi saari Si Phan Don? näha. Vaata kaardilt kus on Vientane ja kus Siem Reap. Foorumis on teema olnud kuidas Kampucheast Laosesse saaks, otsing. Vientanes on vaadata võrreldes muu Kagu-Aasiaga suhteliselt vähe. Kui reisisiht oleks Luang Prabang, siis on iseasi. http://www.trip.ee/node/52771

0
0

Buss ja lennuk on valikuks. Bussiga läheb umbes 15 tundi 4400 saareni Siem Reapist. 4400 saarelt minibussiga Paksesse (2tundi) ning sealt öise vooditega VIP sleeperbussiga Vientiene väga mugav minna.

0
0

aitäh soovituste eest mcneelson. Kas see teekond on bussiga väga piinarikas või on tee talutavaks ehitatud? MkM, Siem Riepist olen mõelnud bussiga maad mööda Vientianne´i minna(sealt edasi Luang Prabang), vahepeatusega 4400saare juures. Pealinnast nimelt vaja Tai viisa taotleda. Mõtlesin, kui bussisõit peaks olema liiga pikk ja piinarikas, siis jätaks saared vahele ja lendaks.

0
0

Kas sa oled juba kohapeal? Siis tundub võib küll pikalt Laoses minna. Aga asi on kindlasti seda väärt! Tadlo kosed ja mõned päevad seal on ka vaatamistväärt. Pakse-Vientane ööbuss on 10-15 tundi. http://www.travelfish.org/board/post/laos/1242_overnight-bus-vientiane-pakse

0
0

Hetel veel Indias, plaanin edasist reisi. Kui ööbuss juhuslikult mõnelt kaljuservalt alla libise, tundub see küll hea variandina.

0
0

Kas Siem Reapist on võimalik mõne turistibüroo kaudu vms taotleda Laose viisat? Erinevate kommentaaride põhjal tundub, et Kambodźa-Laose maismaapiirilt seda taotleda ei saa ja Pnom Penhi pole mul üldse plaanis minna(kui just see pole ainus koht Laose viisa taotlemiseks).

0
0

Teed on suhteliselt heas olukorras ning bussiga meil vedas - konditsioneer töötas. Buss ise esimeses nooruses ei olnud, kuid seltskond oli hea ning kohalikud olid sõbralikud. Ühte otsaga ma muidugi SR-Vientiene ei teeks vaid lendaks. Võimalusel soovitaks sõita SR - Phnom Phen - 4400 saart - Pakse - Vienetiene. Igalpool v.a Pakse veeta vähemalt paar päeva ning siis edasi minna. Pakse on suhteliselt surnud linn ning kui võrriga maakonda uurima ei lähe, pole seal midagi väga teha.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased