Singapurist rannapuhkuseks Bintan?

Otsin Singapuri lähedale soovitusi rannapuhkuseks mõnel ilusal saarel, kuhu saab Singapurist kergelt, nt praamiga. Ise olen kuulnud Bintani saarest. Kel kogemust, on see saar liiga nö inimtühi?

Ehk siis otsin rannapuhkust lapsega, mönus oleks ka veidi mel-elu turgude vm näol, rolluga ringiliikumise võimalus.

Tänud ette, kes viitsib soovitada.

Bintanil on minu mäletamist mööda ainult kuurordid ja saab ka bussiga kohalikul turumoodi kohas käia. Mõned päevad seal on täitsa OK. Lisaks võib mõned päevad ka Sentosa saarel rannas käia, sinna saab Singapurist metrooga.

On käidud. Jube kallis turistilõks on see Bintan. Ei soovita.

Singapuri kõrval on see pleiss ikka paras kultuurishokk, resortid on toredad, aga kallid, seljuhul pigem juba Sentosa, hinnavahe nii suur polegi.

 Batam on veel rohkem Indoneesia, aga dirt cheap. Samas sealses nr. 1lux resortis Montigo läks hiljuti sild katki, 18 inimest sai viga.

Kuhu soovitate siis maanduda mõnusaks rannapuhkuseks, kas siis praamiga Singapurist või mõne siselennuga?

Noh, minu seisukoht on see, et iga Singapurist eemal veedetud minut on raisatud aeg, ehk siis Sentosa muidugi :) Seal on Trumpi/Kimi läbirääkimishotell, superluks Capella, classic Sofitel, lastesõbralik Shangri-La.

Aga kui tingimata peab, siis Langkawi on tore koht, Malalysia arendab ka Desaru piirkonda, kuhu saab Singapurist praami+taksoga. Seal on praeguseks valmis Anantara, Westin ja Hard Rock Hotel, aga pole käinud veel.

Meil  on 23.01 Singapuur - Langkawi lend 1.5 tundi  .  

Langkawi  vaatame üle kas meeldib või ei, ja liigume Koh Lipe - tunnine sõit (ja siin mingis teemas soovitati ). Vaatame kuidas need 2 kohta on :) 

Kui mõlemad ei meedi liigume edasi .

Koh Lipe on meeletult ülerahvastatud. Nii et mina küll veidi kahetsen, et sinnaminekuks üldse aega raiskasin.

dim123 anna teada oma muljetest siis, kuna plaanin sama ruuti - Singapur, Langkawi-Lipe.

Mis hinnaga pileti said Sing-Lang-Sing?

Kuidas viisaga? (Malaisia saar ja Tai saar), lennujaamas ja praamisadamas?

Miks nii negatiivselt? Mulle Bintan meeldis väga. Inimtühjad rannad, ei mingit trügimist. Keegi ei tüüta. Ilus loodus. Ma just resortis lebotasingi kolm päeva ja siis Singapuri tagasi. 

Seal saarel on tegelikult mingi linna moodi asi ka, aga me ei käinud seal. 

Singapur on tegelikult lapsega trippimiseks hea sihtkoht. Tegevust küllalt. Just Sentosal.

Kes siin lähipäevil Langkawile minemas, siis hea meelega ootaks ka infot, et kuda seal on? Oleme hetkel Penangil kuni 25.01 ja veel lahtine kas läheme edasi Langkawile või mitte.. huvitab ka, et kuidas seal meduusidega hetkel?  

Kuna just Hiina uusaasta ka, siis majutushinnad suht krõbedad.. kas seal Kuah piirkonnas oleks ka ok öömaja vaadata??  Kui majutuse kohta soovitusi, siis ootan huviga :)

MiPa 

23.01 lendame sina :)  Kirjutan 24ljadal mis olukord on, kas jääme sinna või paneme edasi Koh Lipe või veel edasi . Vastavalt olukorrale :)

dim123- tänud.. jään ootele!! Teil öömaja olemas?

5 päeva tagasi Koh Lipelt, rahvast jah, palju.., ega keegi ei käsi terve päev surfata wallking streetil..:), naudige randu ja merd, need kaks asja panevad kõik paika. Pataya beach ei avaldsnud muljed-paadide sadam, õhtul ainult on tore päikese loojangu naudimise koht. Sunrise ja sunset rannad on super, esimesel on ainult paate paju. Meeduse ei olnud aga peale meie arasõitu tekkisid.., hetkel oli meri jalle puhas(sõbrad  on veel seal). Langkawi meri ei sa võrelda-Pärnu laht:), aga kuna saar suur, siis on millega tegeleda, roller alla ja avastama saart. Elamiseks Lipel soovitan Gipsy resort, pole nii kallis ja korralikut bungalot merevaadega..

MiPa 

Ei vaatame koha peal , või päev enne bronnime .

Mipa

Ei tea korraks käisin vees , meduuse ei nainud aga rand jama :)  homme mingi eksursioon ja minema siit :)

Väga vaimustuses pole

Dim123 - Olete seal Cenang piirkonnas? Öömaja saite kohapealt? Me tuleme homme laevaga.. netis on suht välja müüdud kõik

Jah selles piirkonnas . Täna sai teisel pool saart ujutud parem , meduuse pole, vesi ei ole läbipaistev . Eksursioon väga hea mangrove 6 tunnine. Meil üleeile oli booking, tänast päeva pikendasime hotellis. Bookingus oli valjamüüdud. Hinnad nv suuremad.

Koh lipe rannad on tōesti ähedad. Ei Anna võrrelda lankawiga

Palun soovitusi, kuhu randa Lipel oleks mõistlik hotell-bungalo võtta? Soov olla suhtelises vaikuses, nautida mõnusat olemist, ilma ööpidudeta

Kui soovid tõelist rahu ja paradiisi, siis meie leidsime selle hoopis kõrvalt saarelt Adang.. lihtsalt imeline paik.. seal ainult 1hotell ongi.. saab nautida randa, snorgeldada, kajakiga sõita.. soovi korral saab ka Lipele paadiga 3x päevas- me käisime seal toiduvarusid hankimas ja tegime õhtul pikniku rannal.. mõnikord seal ka õhtuti öökino..väga- väga meeldis