Soe puhkus oktoobri teises pooles Vahemere ääres

Sooviks veidi infi võimaliku sooja puhkuse kohta oktoobri teises pooles kuskil Vahemere ääres. Sel aastal lihtsalt varem ei saa ja Egiptus enam ei tõmba. Muidugi on aastad erinevad, aga siiski..? Tahaks veel päikest võtta ja vees lobistada. Veel niipalju, et Türgis oli eelmisel aastal samal ajal jahe. Tänud!

Ilma näed näiteks siit http://www.weather2travel.com/october/mediterranean/ Tuneesia või Kreeka oleks vist variandid.

Kanaari saared? Novembri alguses täiesti ok, saab meres ujuda, aga rannas ehk nats tuuline. Päike on ok ja vaata basseiniga hotell.

Käin siin- Costa del Sol'is- ujumas tavaliselt oktoobri lõpuni. Ilmad võivad olla nii või naa, st. külm ei ole, aga võib juba sadada, kohati.

Paar aastat tagasi Rhodosel oli oktoobri teisel poolel õhk 24-30, vesi 22-24. Aga ega kõik aastad pole vennad.Mõni päev oli vihmahoogusid.

Tänud !Sellisel ajal on Euroopa piires raske sooja garantiid anda.

Yldiselt on kyll nii, et (kummaline, aga) Hispaania lounarannik naitab sageli korgemaid temperatuure kui seal Tyrgi kaenlas. Ilmselt oleneb ohumassidest, kuidas need liiguvad, voimalik et Hisp lounarannik on rohkem Pohja-Aafrika moju all. Tyrgis aga lahedased maestikud annavad tunda.