Soodsa lennupileti leidmine

Otsin soodsaid lende marsruudil Tallinn - Anatalya - Tallinn.

Startida võiks jaanuari lõpupoole ja tagasilend 10 - 20 päeva hiljem.

Ma pole soodsate lendude leidmise vallas pehmelt öeldes eriti terav ja ainuke mida paaritunnise otsimisega saavutasin, oli aju totaalne kokkujooksmine :)

Nii et kui kellelgi mingi hetk targemat teha pole ja viitsib oma oskusi ja kogemusi rakendada, et midagi antud parameetritele vastavat leida, siis oleksin väääga tänulik.

Turkish Airlines annab TLN-IST-AYT ja tagasi hinnaks 241 eurot. konkreetsed kuupäevad, mis vaatasin, olid 26.jaanuar kuni 14.veebruar. Aga on ka teisi kuupäevi. Jama on see, et tagasi tulles tuleb öö veeta Istanbulis. Vaatasin ka www.azair.eu odavlennuotsingut, seal sain soodsaimaks hinnaks 260 (aga seal peab jälgima vedajaid - et kas pagas hinnas või mitte). Seega Turkish on ilmselt parim valik. Odavaimat varianti ei ole veel leidnud.

Kui tohib küsida - mida plaanite jaan-veebruaris Antalyas teha? Kas põgenete külma Eesti talve eest? Mõtlen siin isegi, et peaks veebruari lõpus äkki sinna poole minema, et oleks 6-8 päeva natukene soojemas kliimas (võrreldes Eestiga), loeks raamatut ja puhkaks tööst. Hotellid on sel ajal päris soodsad (eriti kui vähenõudlik olla). Ma ei ole ise Türgi lõunarannikul käinud (ei talvisel ega suvisel ajal).

Tänud k!

Lähen tuttavale Alanyas elavale eestlasele külla. Ikka kliimapagulus. Hotellid on tõepoolest hetkel väga soodsad.

Mõistliku hinnaga lennuleide oleks veel teretulnud (see tagasituleku öö Istanbulis pole eriti ahvatlev, aga kui midagi paremat ei laeku, siis muidugi käib see kah).

tagasituleku öö Istanbulis pole eriti ahvatlev

Mis mõttes!! Saad tasuta (Turkishi kulul) heas hotellis ööbida ja kui tahad, Istanbuli peal hängida - VÄGA lahe linn on - mismõttes pole ahvatlev????

Tripp, tänud kaasa mõtlemast aga - olen Istanbulis veetnud päris palju öid aegade jooksul, nii et saan aru mida mõtled.

Aga sellegi poolest selles linnas hängimine mind eriti ei eruta ning tasuta hotelli ja sealt jälle lennujaama kolistamine veel lisaks :)

Ah. Mul käis täna täditütar külas, kes seal kunagi ülikoolis õppis ja hiljuti uuesti käis ja heldimusega seda linna meenutas. Aga kui juba küllalt oldud, siis muidugi :)

Antalya Tallinna otsal ei pruugi iga päev tasuta öömaja saada. Antalyast on igal hommikul Istanbuli mitu lendu, millega jõuab ilusti Tallinna lennukile. Võimalik, et tasuta öömaja saab siis kui valida lennuks kuupäev, mil Tallinna lennuk ei käi. Aga isegi siis saavad nad ikkagi väita, et sa oleks võinud valida ka järgmise hommiku lennu. Hinnad on nendel lendudel, millega on öö Istanbulis, soodsamad ja sellepärast tundub, et paremaid ühendusi ei ole. Kui vaatad edasi kallimaid lende, siis tulevad need hommikuse Antalya-Istanbul lennuga ühendused ka välja.

Antalyast Tallinnasse ei saa kohe päris kindlasti mitte ühelgi päeval tasuta öömaja. Sest:

A) see pakkumine kehtib ainult 2 RAHVUSVAHELISE lennu vahel (mida Antalya-Istanbul loomulikult ei ole)

B) Lennugraafikust tulenevat vajadust ööbimiseks ei ole. KÕIGIL päevadel mil Turkish Airlines Istanbulist Tallinna lendab on olemas ka sobiv ühenduslend Antalyast Istanbuli (see, et ööbimisega ühenduseks võib lennufirma odavamaid kohti pakkuda kui kiirele ühendusele on omaette teema, nii teevad paljud).