Soodsad lennupiletid Indiasse või teise taolisesse kohta (dets-jaanuar)?

Tere,

mul oleks suur soov sõita vahemikus 20.dets-4. jaanuar puhkama näiteks Indiasse. Hulludel päevadel sai käidud pileteid jahtimas, kuid kahjuks sealt ei õnnestunud saada.

Oleksin huvitatud just soodsatest lennukipiletitest Indiasse (näiteks kuni 8,500 kr). Ideaalne variant oleks väljalennuga Tallinnast, kuid olen nõus kaaluma ka teisi Euroopa linnasid.

Finnairi lehelt vaatan muidu iga nv nende pakkumist ning ka Trip.ee'd külastan tihti. Samuti hoian silma peal ka estraveli lehel olevatel viimase hetke pakkumistel ning lastminute.ee'l, kuid sinna pole praegu eriti mõtet vaadata, kuna soovin ära sõita detsembris.

Kust võiksin oma otsinguid alustada ning kas üldse on mul lootust nii odavalt saada pileteid? Kindlasti olen nõus kaaluma ka teisi riike, kus on samal ajaperioodil umbes sama soe ning piletihind samuti umbes sama.

Aitäh! :)

Väga optimistlik soov. Ja üsna teostamatu järgmistel põhjustel:

  • jõulud on reisimise absoluutne tippaeg suuremas osas maailmas;
  • sellel perioodil lennufirmadel sooduspakkumisi pole;
  • õige aeg jõuluperioodi piletite ostmiseks on aasta algul. Väike kokkuvõte selle perioodi kohta: Jõulud ja reisimine.

Aitäh selle lingi eest! Jõulud on tõesti väga busy aeg aga olen kuulnud väidet, et sel ajal on väga tähtis päevaga täppi panna, et normaalne hind saada lennupiletitele. Näiteks 23.dets on suht mõttetu hinna pärast sõita aga 19. ja 20. dets peaks paremad olema. Sinu antud link aga mainis, et on mõttetu sõitu alustada vahemikul 18-26. detsember. Ma pigem usun selle lingi juttu tegelikult rohkem. Kahjuks mulle aga teised kuupäevad reisimiseks ei sobi just töö pärast, nii et ootan veel soovitusi ja kasulikku infot :) Nagu seal lehel ka kirjas, siis suurema tõenäosusega saaksin parema pakkumise vist väljalennuga Saksamaalt...

Vaata Travel IN- i reisibürood, seal oli soodsaid lende.

Kui sa teed nendel kuupäevadel praegu pileteid ostes reisi Indiasse ära ka kaks korda kallimalt st. 17.000.- võib öelda juba, et oled hästi saanud.

Travel IN kodukat vaatasin mõned päevad tagasi ka. Kas see Goa kohta käiv "Ainult lend 9990.- (ERIHINNAD 9.11.-24.11)" pole mitte reisimisperiood? Saatsin muidu igaks juhuks pakkumise soovi neile ära.

Nagu kasutaja "isaac" jutust aru saan, siis Indiasse nii odavalt enam vast ei saa jah. Kas aga oleks mingi "soe ja eksootiline" riik, mida oleks võimalik selles hinnaklassis saada? Lähemal asetsevad Kanaarisaared ja Egiptus on läbi käidud ja mulle need väga ei meeldinud.

Rohkem odavriike peale India lähedal pole, Maroko ja Tuneesia ilmselt sulle ei meeldi, kuivõrd samamoodi liiga "turistikad"= sinusuguseid on seal palju ees juba. Dubai või Omaan on mõte, aga seal on see häda, et ei saa riksajuhiga 2 krooni pärast tingida ja end peenraha eest rikka välismaa turistina tunda, vaid peab veidi rohkem raha välja käima.

Marokos samuti käidud ning sellised riigid väga huvi ei paku enam jah. Tuneesia peaks olema sarnane. Dubaid olen ise ka mõelnud veidi kuigi see on tõesti kallim. Hoian siiski silma peal lennupiletitel sinna kanti. Omaan pole mul mõttessegi tulnud aga aitäh soovituse eest. Hakkan seda samuti uurima.

Seda ma täitsa usun jah, et 2 krooni pärast ülalmainitud riikides tingida ei saa :)

Tegelt saab ju ka Omaanis killukese Indiat kätte ja elu pole eriti kallim kui näiteks Mumbais. Ilm võiks veits soojem olla, 23-24c päeval ja suht tihti pilves.

Omaan tundub tõesti lahe mõte olevat muidu. Eks siis hoian silma peal kolmel kohal nüüd: India, Dubai, Omaan :)