trip-krainetrip-ukraine-dark
Soodsaid lennupileteid jaanuaris Taisse?

Tekkis idee minna jaanuaris Taisse, kaheks nädalaks. Lennupiletite hindu sirvides jäävad need ikka üle 10 000 krooni. Nt hetkel pakkumine bookinghouse'is Tln-Bangkok-Tln 11 636 kr. Kas alla 10 000 oleks ka reaalne leida? Kuna reisiajaks juba jaanuar, siis sobiksidki viimase hetke ja muidu soodsad eripakkumised. Alguspunktiks Tallinn, Riia, Helsingi või Stockholm, isegi Frankfurt oleks kaalutav. Igasugune info ja soovitused on teretulnud:)

www.reisima.net müüb praegu Bangkoki lennupileteid Tallinnast 9500 krooniga.

Kui jaanuari lõpp sobib, siis expedia.com 27.01 kuni 10.02. TLL-BKK 752 USD = 8500 EEK

Jaanuari kohta see päris norm hind. Stocist on küll vöimalik momendil saada nii umbes 10 000, aga sinna lisandub juurde Stoci söit + tagasitulekul kellaaeg nii, et laevale ei jöua.

Snoop. Sa oled meister lennupiletite leidmise peale. Kust kohast ma saaks pileti peale 4-ndat aprilli New York-Bangkokk soodsalt? Vöib ka olla Los Angeles vöi möni muu linn. Tähtis odavalt Ameerikast otse Taimaale, et oleks vähem lendamist.

Olen ka Estraveli sooduskampaania ohver:)), aga Songkarni ajal tahan kindlasti Tais olla.

Leidsin sellise pakkumise Taisse lendamiseks, siini odavaim mis olen leidnud. Kuigi mul endal kallima hinnaga lend juba septembris makstud.

Air France Tallinn, Eesti (TLL) Bangkok, Tai (BKK) 5 840 EEK Information about taxes and fees is not available.

Minimaalne kohalolek: 7 Päeva Maksimaalne kohalolek: 1 kuu Pileti väljakirjutamine peale broneerimist: 7 Päeva Pileti väljakirjutamine enne väljalendu: 10 Päeva Ette väljaost: minimaalne 11 Päeva, madalam kui 100 Päeva väljumiskuupäev: alates: Jaanuar 01, 2009 kuni: Juuni 23, 2009

Reisija Reisijatüüp Täiskasvanu Hind 5 840 EEK Soodustus Täiskasvanu hind

Aare, ehk täpsustad natuke? kas AirFrance lehelt leidsid selle?

Aare, esiteks sellele lisanduvad taxes ilmselt. teiseks see pole konkreetne pakkumine kindlateks päevadeks, vaid et mingitel päevadel VÕIB see saadaval olla.

Kas tegelikkuses on, seda ei tea, enne kui ütled müstilise saidi, mis seda reklaamib, Air France kodukas see pole kindlasti.

Siis võtta KLM 10800 on päris kallis?

Ei möelnudki et reisiagenti, lihtsalt soovitusi kust kohast otsida. Tänud sellegi eest.

Estravel`i kodulehelt lendude otsingust andis sellise vaste, seega ma arvan et selle saab huvi korral nende kaudu ka ära bronnida.

No koos maksudega tuleb pilet 11224 eek. Selle raha eest leiab pakkumisi küll ja küll...