trip-krainetrip-ukraine-dark
Soodsaimalt Cagliarisse

Plaanis suvel sõita Cagliarisse. Siit ka küsimus, et mis liini pidi saaks kõige odavamalt? Soovitavalt ühe ümberistumisega... Kuna nüüd kevadel avas Estonian Air ka Tallinn-Rooma lennuliini, et ehk on siis nii kõige otsem ja Roomast Alitalia lennukiga Cagliarisse? Või teab keegi ehk mõnd odavamat moodust? Suurimad tänud!

Kui ma 2a tagasi Sardiinial käisin, siis läksime marsruudil Tallinn-Saksa-Sardiinia. Samas me muidugi maandusime otse Olbia lennuväljale, mitte Cagliarisse. Iseenesest kuna piletite bronn oli ca 5-6 kuud ette, siis edasi-tagasi saime mingi 2 tuhhiga :D

Aga ehk oskaks keegi öelda täpsemalt just lennufirmad ja linnad, Saksamaa kohta siis? Tänud!

Kui just kindlasti Cagliarisse ei taha maanduda, siis Sardiinia otsa teeb piisava ettebronnimisega Tallinn-Berliin-Olbia liinil ja tagasi 2000 eek/inimene. Lennufirmaks EasyJet. Testitud vähem kui 2 nädalat tagasi.

Võid uurida siit http://www.goadventure.ee/ ise olen goAdventure*st lennupiletid itaaliasse ostnud - Tallinn-Vilnius-Rooma-Catania - 2200 eek

veel v6id vaadata siit http://www.flyairone.it/en/

Vaatasin et Rome- Caglisri suvel AirOne*ga 75 euro/ 1183eek

lendab ka Sardiiniale, Alghero linna. Edasi Cagliarise saab bussiga. Edasi-tagasi, Riia-London-Alghero tuli eelmise sügis alla 1500 eeksu.

Ja täna on neil special pakkumised :)

superäge, et eelmine sügis midagi väga odavat oli, juust oli ka siis märksa odavam.

Kas soov on just Gagliarisse saada või reisisiht ikkagi Sardiinia? Kui viimane, siis on Sardiinias kolm lennujama (Olbia, Gagliari, Alghero) ja see avardab Sinu võimalusi lennuaegade ja hinna osas oluliselt. Kui oluline on hind, siis pead omajagu tööd tegema, et lennuajad, marsruudid ja soodsama hinnaga otsad omavahel kokku sobitada. Võimalusi on väga palju. Ise valisime eelmine aasta marsruudi Riia (AirBaltic) -Berliin (Easyjet) - Riia. Hind kahele edasi-tagasi 3700 kr ja jäime väga rahule.