Soodsalt New Yorki

Tere,

Kuidas kõige soodsamalt juuli lõpus saada New Yorki? Edasi-tagsi pilet kuuks ajaks, reis võiks alata alates 29.juuli. Reis võib alata ka Soomest, Rootsist või Riiast. Tänan, kes oskab aidata

Oskab keegi öelda, kas selliseid sooduspakkumisi, nagu sai eelmine aasta Estravelist Usasse tuleb veel? Piletid olid vist 4000.- kanti?

Kui oleksin selgeltnägija, siis oleks juba dollarimiljonär. Väga raske ette ennustada, aga arvestades hetkeseisu majanduses, siis mina arvan, et ei tule.

Estraveli pakkumine ei olnud sooduspakkumine, tegemist oli tehnilise veaga broneerimissüsteemis, mida Estravel reklaamis kui enneolematut sooduspakkumist. Eks neid näpukaid ikka aeg-ajalt esineb, ole meheks ja otsi üles.

Inimliku, mitte tehnilise veaga.

Oleks see viga inimlik olnud, siis oleks ära parandatud. Seda kütuselisatasu mittemaksmist ikka esineb ühe alliansi raames, said lennukitel parema täituvuse ja me saime odavalt lennata.

...ostsin aprilli keskpaigaks lennukipileti Tallinn-München-Madrid-New York-Chicago-Madrid-München-Tallinn ja hinnaks tuli 5900 krooni. Tundub suht soodus. Ei minnes ega tulles ööbimisi juurde pole vaja. Paar korda vaja neli viis tundi passida lennujaamas. Lennufirmad TLL-MUC-TLL eraldi piletil Lufthansa, edasi Iberia ja American Airlines. Ehk pakub huvi kellelegi. Vahendajaks oli Reisiekspert ja nende kodukalt selle leidsingi. ----- Allpool kirjutanud rändurloomale lisan, et supersoodushind ning reisimisesoov & -võimalus tulevad harva ühel ajal;)

Et mina käisin eelmisel aastal Go Traveli vahendusel New Yorgis 3500.- eest. Tegu ei olnud näpukaga, vaid Finnairi ja Britishi eripakkumisega. :)

Palun aidake leida odavamat võimalust lendamiseks USA-sse alates 19.07.10 Tahaks minna kolmeks nädalaks, 2 täiskasvanut aga pole leidnud ühtegi mõistlikku hinda.

Samas oleks huvitatud kogemustest, milline võiks olla reisimarsruut, et ei läheks väga kalliks aga näeks selle aja jooksul võimalikult palju.

Tere, tahan minna juuli esimesel nädalal (5.- 6. paiku) New Yorki ja tagasi tulla augusti lõpus (võib ka 31. olla). Tean, et natuke hilja peale olen jäänud, et midagi eriti odavat leida, aga ei olnud enne reisis väga kindel. Küsin selle pärast piletiabi, et ma ei ole mujale lennanud kui Oslosse ja Moskvasse ning ei ole väga kursis teiste lennufirmadega, mis üle Atlandi lendavad. Mul õnnestus Londonist New Yorki ja tagasi leida 7000 kanti piletid, aga teine asi on veel Londonisse saamise hind. Kuulsin ka sellest 5555 krooni kampaaniast, aga ma vist ei mahu sinna sisse oma kuupäevadega

Juulis on kallis niikuinii minna. Ise lähen ka 5ndal ja soodsaim pakkumine oli LOT-iga. Edu!

Odavalt New Yorki

Tere!

Plaan oleks paari nädala pärast New Yorki lennata. Uurisin siit ja sealt, kuid mis lennufirmasid teie soovitaksite? Kuulsin, et American Airlinesiga pidi väga hea lennata olema. Estraveli kodulehelt tuleks u 9000.- krooni edasi-tagasi lend ühele täiskasvanule. Reisile läheme kahekesi (kaks täiskasvanut). Ehk keegi teab mõnda käimasolevat sooduspakkumist, millega veel odavamalt lennupiletid kätte saaks?

Hea kvaliteediga lennufirma odavate piletitega kohese väljalennuga kõlab umbes nagu "maja kesklinnas vaikses kohas metsa sees mere ääres". Paar nädalat ette ostes ongi 545 euri, nagu Finnair pakub, täiesti normaalne hind.

Ei ole AA-ga hea lennata, pigem maksa nats rohkem ja vali parem firma. Kehv ja vaene teenindus, kui midagi juhtub, unusta ära, et nad jagaks toidutalonge või kohvrite kaotamisel hambaharjagi annaks. Endal värsked kogemused eelmise aasta lõpust. Kui varem oli veel kuidagi talutav, siis nüüd on alla igasugust arvestust.Ameeriklased ise hääletasid AA 2010.a. halvimaks teenindajaks. Soovitan ka Finnairi.

Hind pole ka tead mis hea. Ostsin just Miami edasi tagasi 475 Euriga. Lend siis kahe nädala pärast. Muidu AA on jeh veidi kehvake. KLM´i soovitan, samuti muidugi Finnairi.

To: jazzband

Kust lend, kust ostsid, just otsin soodsaid pileteid Miamisse, samas ka teretulnud soodsate lennupiletite info Chicagosse. Tänud ette!

Ühinen eelkõnelejatega, et AA pole parimate killast. Viimati ookeani ületades ei olnud isegi personaalseid videomonitore - tule taevas appi!

KLM on olnud väga hea hinnaga. Viimati kasutasin Orbitz.com-i KLM ostmiseks, sest nende enda lehel oli mingi arusaamatult suur krediitkaardimakse fee.

To: zipelgaz

Mina võtsin oma piletid läbi Londoni ja minu vedajaks on US Airways. Chicagosse võtaksin vast piletid Deltaga, Veebruari lõpuks saab näiteks LHR-ORD hinnaga 405 EUR, liida sinna otsa edasi tagasi TLL-LON (kas Ryanair või Easyjet) ning tulebki kordi odavam, kui kuskilt Estravelist võttes. Ma pole täitsa kindel, kas Delta Eesti krediitkaarti aksepteerib, kuid kui ei, siis vaata läbi mõne vahendaja (hind kusjuures võib läbi vahendaja veel paremgi olla).

Lisakommentaariks: Delta pole muidugi ka teab mis 5 tärni lennuliin, kuid hind on hea:)

Jõudu!

Ühesuunapilet New Yorki aprilli alguses

Tere,

otsin odavat ühesuunapiletit New Yorki aprilli alguses Tallinnas või selle lähiümbrusest (või mujalt, peaasi, et hind kokku oleks mõistlik). Praegune parim pakkumine on ligi 370 euri stockholmist.

Kuna olen vähese kogemusega lennupiletite ostmisel, siis oskate nõu anda, kas alla 300 euroga on võimalik sellist piletit soetada? kust peaksin otsima sooduspakkumisi? kas pigem minna riskile ja oodata mõnda pakkumist või osta praegu see ligikaudu 350–400 eurine pilet ära?

tänan teid abi eest!

molekul

Tere, on müüa pilet, 15juuni New York to Estonia

388.27 eur + nimevahetus fee

kirjuta mslotus@live.com