trip-krainetrip-ukraine-dark
Soodsalt ümber maailma

Küsimus on siis järgmine, et ka oleks võimalik kuskil 20 000 ringis saada ümbermaailma piletid? Ise leidsin sellise saidi http://www.westernair.co.uk/roundtheworld.html aga ei leia seal miskit kohta kus interneti kaudu broneerida. Igatahes on teretulnud kõik soovitused!

ise pole veel kasutanud, aga plaan on selline ,et kõigepealt USA see ja siis tiir peale.minu meelset hinnad algasid 1000 USD. Kindlasti on teisi ja praktilisemaid variante ka.

Ümbermaailmareis, khmm..üldisemat mõistet on raske leida. Mis linnades sa peatuda tahad, see on esimene küss. London-Los Angeles-Auckland-Hongkong-London võib saada küll 20K eest.

meie kaisime Air New Zealandiga, maksma láks natuke rohkem, kuna võtsime úhe lisapeatuse, marsruut oli London-Los Angeles-Tahiti-Auckland-Hong Kong-London

vaata http://www.travelmood.com, sealt ostsime meie oma piletid ja ka praegu on seal páris head pakkumised.

Siinsamas paremal, Reisistiilid ja kõige alumine on ümbermaailmareis - kliki sellele ja säti ennast lugema.

Ise soovitaksin alustada P.Pärna multikast "Kas Maakera on ümmargune?". Mida vanemaks saan, seda sügavama filosoofilise teosena see mulle tundub.

. * Ott 7 märts, 2008 - 22:56 * Ümbermaailmareis

Plaan on minna pikale reisile ja kaalun, kas osta RTW lennupilet või jääda lootma muidu soodsatele ja viimase hetke pakkumistele lennujaamades ja internetis? Et, kas sellist asja, nagu lastminute, üldse Kesk- ja Kagu-Aasias, Austraalias, Lõuna- Ameerikas toimib või midagi selletaolist? Tänud!

et kas on lastminute üle ilma või on see siis kellegi kohalik leiutis (ei tea küll kelle, sest ega Eesti selles vallas mingi tegija küll pole). Ma olen ikkagi veendunud, et ümbermaailmareisil on mõtet, kui lähedki P.Pärna multika tüüpi reisile, ehk keerad koduväravast vassakule (või võttis ta suuna paremale?!)ja vaatad, mis elu toob ja kuhu jalad viivad. Või, on ka lahe ju tiir teraslinnuna Maale peale teha ja olla vilunud käsi lennujaamades üle terve ilma! Aga jah, lapsest saadik see multikas "Kas Maakera on ümmargune?" kummitab. No, ta on:)

Üks lennupilet ümber maailma tuleb kindlasti odavam kui mitu erinevat ühe otsa piletit. Erinevates lennujaamades soodukaid otsides võid oodata aastaid ja mõnedel liinidel ei tule mingisuguseid soodushindu või viimase hetke pakkumisi mitte kunagi. Mõistliku hinnaga ümbermaailma pileti saab siis, kui kasutada ühte gruppi (Star Alliance, Oneworld, jne.) kuuluvate firmade lende.

Ei tahaks küll reklaamikampaaniat teha, aga Estravel pakub RTW lennupileteid: http://www.estravel.ee/index.php?lang=est&main_id=1415,15,1509&show=uudised&id=1633

Sellelt lehelt saab teada vähemalt ligikaudse hinnavahemiku, toodud on ka mõned näidismarsruudid. Nende pakutud miinimumhind on 26 000, pileteid eraldi ostes küll kokkuvõttes odavam ei tule. Igatahes tundub väga ahvatlev :)