Sooja päikese alla novembris? - Soovitusi.

Plaanis naisega novembris üks 10 päevane soojamaareis teha. Plaanisime Balile minna, kuid kuna seal ärkas vulkaan siis peab kusagile mujale vaatama. Silma on jäänud Mauritius. Mõlemad oleme alla 30a noored ning pigem linnainimesed kui "seljakoti" turistid.

Mis sihtkohti soovitaksite kui on soov päikese all küpseda, ujuda, linnamelu nautida, ööelu, shoppamist...

10 päevaga väga kaugele pole ju mõtet lennata. Kindlasti on Mauritius mõnus, paljudele meeldib Tai. 10 päevaks mina läheks Tenerifele, november on parim aeg seal.

Käisin Tenerifel nov lõpus. Sain seitsmest päevast 2 päeva paduvihma, teed olid ka suletud. Võib vedada, võib ka mitte vedada. Kokkuvõttes aga jäin rahule, aga väike kampsun pidi ikka kogu aeg igaks juhuks kaasas olema. Tais käisin nov lõpus, said ka 2 päeva paduvihma. Kuna reis oli pikk, siis see vihm ununes kohe. 10 päeva Tai on ka ok. Kui on kiire lend, mida Finnair pakub, siis 10st päevast piisab. Sõltub jah, mida teha tahad. Kas ainult randa või ringi seigelda. Kuna te ei soovi seljakotiga rännata, siis 10 päeva paigal olla on väga ok.

Jumala eest ära Hispaania saartele sõida!

November on veel Vahemere ääres mõnus ja minusugune ihnuskoi valiks Kreeka saarte vahel.

Tundub, et valituks osutus hoopiski Dubai, 10 päeva kohapeal.

Hea valik! Meeldejäävat puhkust, nautige!

Hei ! Meilgi plaanis novebris minna ! Ise mōtlesime Vietnami kuid pole veel päris kindlad.

ise 22nov Koh Changile.. üks parimaid aegu saare külastamiseks.. soovitan!

Dubai?? Kallis, igav, mõttetu rahaparadiis.... Tulge parem Kairosse, vaadake mis hotelli saate Dubais, ja mida sama raha eest Kairos. Shoppamist - nõrkemiseni, ööelu on kesklinnas ka täitsa ok, teeksin ehk küll ka klubitiiru Sharmi nt, kaks-kolm päeva ajab asja ära. Kairos aga lihtsalt astu uksest välja, otsusta kas vasakule või paremale, ja kola, nb! üks korraga vaatab üle? ja ümberringi, teine varvaste ette et pikali ei kuku! sest vean kihla et te end täiesti unustate. Ostke suurem mälukaart, aga fotikas pigem väiksem ja märkamatum, neil siin on kerge fotokafoobia.

Dubaisse saab hea pakkumise korral alla 200 €, Kairosse on hinnad tublisti üle 400. Selle raha eest on suur osa aafrikat valla, miks siis piirduda kõige lihtlabasema (ja mitte kõige stabiilsema) Egiptusega?

Egiptust lihtlabaseks nimetada on nüüd küll... hmm... eestlase keskmine haridustase. (y) Kas PISA testid ajalugu ja kultuuri ei kata???

Oh, me Barbarid sööme ju siin sealiha ja oleme pidevas D vitamiini puuduses. Mis meist ikka oodata. Aga praktika Egiptuse osas on ju kiiresti ja otse kohale, ilma ümbrust vaatamata otse transfeer hotelli, juua seal 7 päeva ja kohe otse sirgelt tagasi, ilma vahepeal hotellist väljumata.

No Dubaisse lennu saad soodsalt, aga samas kõige muu eest maksad ennast vigaseks-vabandan sõnakasutuse pärast, aga nii on. Aasiasse maksad lennupileti eest rohkem, aga samas rahakott puhkab kohapeal olles. Tais ilmselt mitte, aga Filipiinid, Laos...

Egiptus on palju- palju rohkem, kui Hurghada, Sharm ja &!

Jaanusm - kõigile midagi! :D Muu Aafrikaga vaata ette, sealt saad koos d vitamiiniga natuke malaariat ka.

@Nile Delta - räägi siis meile, kus Sahara-aluses Aafrikas sa pikemalt reisinud oled?

Mine ranna paradiisi! Odav Gambia! Tjärebori.fi äkklähto--jumala sootsad hinnad! Vesi 27/ilm 30/33 ja mis peamine -tilkagi vihma ega pilvist päikest! Soovitan siiralt!

@veigo lugeda oskav inimene ei pea elu õppima katse-eksitusmeetodil. ;) Kuid tugevalt on meeles kui millalgi 2011 koguti raha Gambias malaariasse surnud eestlanna põrmu Eestisse toimetamiseks.

Mul on siin nüüd nii piisavalt põnev kogu aeg, et ma eriti ei tahagi reisida, ei Aafrikas ega Aasias. Võibolla kusagile tarbimisühiskonda mõned tripid, kui lapsed suuremad. :)

@Nile Delta Egiptus=maailm. Aafrika=malaaria. Ise pole käinud=tean. Respect.

Gambiast oli jutt ;) olgem täpsed. Ja Egiptus ongi maailma ema ju :D Mis teha kui siin on lihtsalt piisavalt põnev kohapeal, niigi ei suuda ära vaadata ja reisida siseriigi piires... :) Kui lapsi pole siis kolage, palun väga. Pärast lihtsalt muutub elu armsamaks, ei taha mingi lolli juhusega riskida. Ausalt.