Sooviks nõu reisi kohta

Tere!

Sooviks saada nõuandeid reisi sihtkoha kohta. Plaanis on suvel võtta ette üks nädala pikkune reis, kuid ei oska valida kuhu minna. Minek oleks autoga ning tähtis on, et oleks vaatamisväärtuseid ning tegevusi ja võib-olla kohalikke festivale, millest osa võtta, et reis ei oleks vaid üksluine autoga sõit.

Ootan teie pakkumisi/kogemusi võimalike sihtkohtade kohta Euroopas.

Nädal on lühike. Enne pead ikka valima kuhu, sest kaugele jõudes jääb aega väheseks. Hakatuseks vali Poola, on lähedal ja jõuad rohkem näha. Kohalike ürituste kohta saad ikka nende linnade kodulehelt. Vali ilmakaar kuhu mõtled minna, see kõige mõistlikum.

Ahvenamaa nädalaks paras ette võtta, või siis Ida-Soome järved. Samas kui viitsid uhada, siis hommikul seitsmest minema hakates oled õhtul üheteistkümneks Lõuna-Poolas Zakopanes. Seal nädal paras ringi vaadata ning siis samuti jutiga tagasi.

Poolas palju ilusaid kohti, uuri siit tripist, kas Lõuna -Poola või Põhja-Poola, mööda mere äärt. Ka Tšehhis jõuab ringi vaadata natuke, kui palju sihtkohti ei võta, näiteks Praha ja Karlovi Vary. Aga hästi planeerides ja kiireid teid kasutades saab ja Põhja-Horvaatia tripi teha umbes reede õhtust järgmise nädala pühapäeva õhtuni, pole midagi hullu ja isegi 5 päeva kohal sel juhul ning mitte ühtegi öist sõitmist vaid ikka välja puhata, öömaju tee ääres võtta küll, eriti Poolas.