Soovitage hotelle Californias ja Nevadas

Lendame 2013 märts LA-sse. Oskab keegi soovitada hotelle järgmistes linnades: LA, San Diego, San Francisco, Las Vegas, Grand Canyon ümbrus. Eelistaks soodsaid kuid korralikke hotelle/motelle.

Mis on soodne? Sel teemal on siin varemgi juttu olnud, parimad saidid on www.priceline.com (bidding ehk siis pakud oma hinna teatud linnale/piirkonnale/tärnidele) ja www.hotwire.com Täpsem info hotellide, saadud hindade jms kohta www.betterbidding.com

Meie reis algas ja lõppes Las Vegases. Esimese öö broneerisime läbi booking.com'i Terrible Hotelli. Valiku tegime, sest nad olid lähedal Dollarile (rentisime sealt auto) ja nad pakkusid shuttle'it lennujaamast. Toad olid korralikud ja kasiino möll meieni ei kostunud. Ülejäänud ööbimised tulid meil kõik spontaanselt, sinna hulka kuulub ka ligi 8 ööd autos. Motelle valides soovitame alati kõigepealt hinda küsida ja siis, et nad näitaksid tuba. Me nägime ikka väga kõhedaid tube. Kahjuks motellide nimesid enam ei mäleta.

Viimased ööd veetsime LV's Excalibur Hotellis ja õigesti tegime - see oli justkui kirs tordil. Mugav voodi, kõik puhas ja hea asukoht!

A&L