trip-krainetrip-ukraine-dark
Soovitage hotelli Helsingis

Palun nüüd kõigi abi, kes kogemusi Helsingis asuvate majutusasutustega. Nimelt soovitage palun mõnda väga vinks- vonks hotelli Helsingis, soovit ikka päris kesklinnas kohe:) Hind pole määrav, tahaks kindla peale minekut! ;)

Samas kui kellegil mõningast negatiivset kogemust antud vallas, paluks ka sellekohast informatsiooni- siis teaks, mille eest end kaitsta :P

Tänud ette!

PS! Hiljuti jäi kuskilt ajakirjandusest meelde, et jaanuarikuus on mingid Eesti kollektiivid Helsingis šousid tegemas, esinemas (Mart Sanderi trupp oli vähemalt üks neist). Kui keegi teab infot ka nende kohta, olen väga tänulik :)

Kirjutades oma brauseri aadressireale www.helsinki.fi (üllatus, üllatus...) tuleb sedalaadi infot robinal.

Hotellid siis konkreetselt siit

Milline on "vinks-vonks hotell", seda pead paraku ise teadma. Samas ilmselt kõik need 3-4-5 tärni hotellid on selline põhjamaiselt kindla peale minek.

www.google.com otsinguaknasse Mart Sander Helsinki kirjutades leiad ka selle info umbes sekundiga.

Ei ole vaja mõeldagi - hotell kämp on "superluks" :) parim hotell Helsinkis, toad tõesti väga ilusad ja mõnusad. http://www.hotelkamp.fi/en/Index/

Helsingi kesklinna parimad hotellid on kindlasti Kämp ja Klaus K. Kämp on rohkem selline traditsiooniline, Klaus K aga väga moderne disainhotell. Kämpiga sarnane, aga pisut odavam on hotell Seurahuone kohe raudteejaama vastas. Väga ilusad toad on ka Sokos Torni hotelli juugendosas. Ja kõige erilisemad toad on Radisson SAS Seaside-s business class sviidid, kus on megavaatega kahekorruseline eluruum.

www.hotellimaailma.fi Seurahoonel kaunis saal jne.

Vörrelda Kämppi ja Seurahuonet omavahel on veidi kohatu. Kämp on klass omaette.

"Torni" hotell kesklinnas ja igati OK.

Mart Sander esineb Crand Casino Helsinki-s ise olen minemas aga pileti hind kyll esialgu ehmatas 79€ show ja toit? Grand Marina Katajanokka hotell on okei hinnaklassis, samas keskusesse 10 min.jalutades v6i trammiga ukse eest.