Soovitan supertoredat hostelit Lissabonis...

Hei sain hiljuti Lissabonis nii toreda hostelikogemuse osaliseks ja mõtlesin, et see on tõesti koht, mida julgen soojalt soovitada kõigile sinna kanti reisijatele!

Nimi: Lisbon Old Town Hostel Aadress: Rua do Ataide 26A, Lisbon Kontakt: lisbonoldtownhostel@gmail.com, tel. +351 21 34 65 248 www.lisbonoldtownhostel.com (tegemisel) Hind: 18 EUR/öö (dets 2007 seisuga) Mina bookisin www.hostelworld.com kaudu

Asukoht on super (vanalinnas, aga vaiksel tänaval, jalgsi jõuab 5-15 minutiga parimatesse peopaikadesse Bairro Alto's, vanalinna šopingutänavatele ja metroopeatustesse). Hostel ise on vanas kõrgete lagedega majas, milleni viib väike sild-terrass, maja hiljuti renoveeritud, õdus ja stiilne ja kõik on väga puhas. Internet on tasuta, olemas on kõik, mis vaja, hinna sees on ka hommikusöök, tee ja kohvi kogu aeg ja mõnus köök, kui tahad ise toimetada.

Mis on muidugi kõige lahedam, on seltskond, kes seda hostelit peab - noor tüüp nimega Jose ja tema vanemad. Jose on ise palju reisinud ja selline lahe tšill tüüp, kellega sai kõvasti nalja visatud ja vist kõik maailma asjad läbi arutatud. Võtab kõiki külalisi vastu nagu oma sõpru! Kui lähete, siis tervitused minu poolt talle!

Viibisin selles hostelis äsja 3 ööd ja võin kinnitada, et eelöeldu peab paika. Mina suhtlesin põhiliselt hosteli keskealise peremehega - sõbralik, rahulik ja haritud mees, räägib üsna head inglise keelt. Samas, seinte ja uste läbikostvus on hea ning eluolu meeldivus sõltub ilmselt eelkõige teistest külastajatest ning enda ootustest. Mina sattusin sinna vaiksel ajal, nädala algul ning elasin üksi kuueses toas.