Soovitused marsruudiks Hispaanias

Kuna lähen esimest korda Hispaaniasse ja olen plaaniks võtnud läbida marsruudi umbes Barcelona-Valencia-Malaga-Gibraltar-Seville-Madrid-Bilbao-Barcelona Reisin ühistranspordiga ja kui peale võetakse, siis ka häälega. Palun soovitage kohti/linnu/vaatamisväärsusi, mida kindlasti peaksin sellisel teekonnal nägema, kuhu põikama, kus pikemalt peatuma, mida vältima? Millist transporti ühest kohast järgmisesse saamikseks kasutada soovitate? Eelarve ei ole VÄGA piiratud ja aega on 3 nädalat.

Ette tänades!

Raske küsimus, oleks vaja vähematki vihjet, mis huvitab. Nõu on järgmine: -osta või muretseda eesti keelne silmaringi sarjast Hispaania reisijuht,kus on kõik ette ära seletatud; -kui on veidigi kultuurihuvi võiks kaaluda Granada, Cordoba ja Toledo külastamist; -kui on valida bussi ja rongi vahel, võiks eelistada bussi, sest piletid on tükk maad odavamad ja ei hiline (võibolla oli mul rongidega lihtsalt ebaõnn kahel korral)

Nõus eelmisega. Hääletajaid nad aga väga peale ei taha võtta

Minu arust just vastupidi rong peab läbima pidevalt tunneleid ja seepärast püsib graafikus kuid buss käib nagu Pepe soovib. Ise soovitaksin sellist ekstreem kohta rada küll nüüd juba suletud aga ilusad vaated ikkagi El Chorro, Malaga, Spain

Andaluusia pueblo blanco'd. Nerja, Frigiliana, Competa jne.

Ronda, mille Hemingway kuulsaks kirjutas.

Cabo de Gata Almeria lähedal.

Kui aega on, siis Cadiz.

Tarifa, kus pole küll mitte midagi, aga see on koht, kus ühel pool on Atland ja teisel Vahemeri :)

Granada Alhambra.

Vaata ka: http://www.trip.ee/node/42936 http://www.trip.ee/node/43925

Ma ise elan Nerjas, ja olen päris palju siin ringi sõitnud. Nii et kui midagi tahad teada, küsi julgesti, ehk oskan aidata :)

Mina soovitaks just põhjarannikut ja Barcelonat. Hääletajaid tõesti kohe üldse peale ei võeta.

Kui elad Nerjas, siis oskad ehk öelda, milline ilm seal novembri lõpupoole tegelikult on? Olen kuulnud väga erinevaid versioone ja kole raske nii kaasavõetava rõivavalikut teha? Päeval ikka lühikese varrukaga saab olla? Tuleme novembris nädalaks neljakesi ja majutus broneeritud just Nerjasse.Praegu mõtleme küll et läheme kindlasti ujuma ka, aga ehk on see väga kreisi mõte??

On selline asi mida ei saa kirjeldada, milline ta on novembris või juulis. Nagu Eestiski peaks olema jaanuaris 10kraadi külma, kuid eelnevatel aastatel on hoopis 10 kraadi soja olnud, üldiselt peaks ikka päeval soe olema igal ajal, kuid vihmane võib olla küll

Tulekut küsi uuesti üle siis saad ehk täpsema vastuse

Küsin siis enne tulekut uuesti!

Kunagi kui ma ise hääletades Euroopas ringreisi tegin, sai ka Hispaanias ring peale tehtud.. vastupidises suunas sinu plaanile: http://voyag.edicypages.com/reisid/euroopa-1999 ja võin tunnistada, et kõige paremini sain ma hääletatud just Hispaanias - seal sujus see kohe mõnusalt. . aga üks lahe koht kus ise käisin, ja kuhu soovitan ka sul minna, on Beneficio (asub Orgiva lähedal). soovitan külastada: http://voyag.edicypages.com/reisid/euroopa-1999/12-17oktoober

Beneficios olen ise ka käinud, oma muljeid siia ei kirjuta, see on selline koht, et seal pead ise ära käima ja siis hinnangu andma.

Hei, Saith!

Millal sa Hispaaniasse lähed? Tead, mul on üsna sarnane plaan, samuti 3 nädalat ja enamasti Andaluusia piirkonnas. Lähen oktoobri teises pooles. On sul reisikaaslasi?

Tänud kõigile, jätkake vastamist :) Polina, lähen ülehomme, sõbrannaga! Aga võin tagasi jõudes muljeid jagada!

Keskosast tooks välja Toledo, Segovia.Ja Bilbasto- Barcelonasse minnes oleks ikka soovitav läbi astuda ka Andorrast.