Šopping

Ma tean et siin on vb miljon sellist küsimust aga olen uus kasutaja ja ei leidnud päris õiget vastust oma küsimusele,nimelt oleks sooviks väike šoppingreis ette võtta kuid ei tea kuhu võiks minna...lugesin siin erinevate riikide kohta aga ei saanud ikka vastust et milline riik see kõige kõige parem šoppamiseks on...paju poode ja kaubamärke ja head hinnad võrreldes siis Eestiga???

Oleneb sinu huvidest ja rahakotist. Parim koht shoppamiseks hetkel on USA. Tõeline paradiis. Lähematest kohtadest kindlasti London. Vahepealse kaugusega soovitaksin Dubaid aga seal läheb varsti väga palavaks.

Shopingureisile on hea minna Varssavi. Seal on eriti head shopinguvõimalused. Korralikud kaubanduskeskused - on esindatud palju palju häid kaubamärke,; on ka palju vähetuntuid kaubamärke, samas tooted on hea kvaliteediga. Riided, parfüüm, elektroonika, jne.

Käisin shoppamas ka Poznanis, ka suurepärane linn shoppamiseks. Seal asub Euroopa parim kaubandus/meelelahutuskeskus Stary Browar. Soovitan neid linnu. Hinnad ka ok.

"Seal asub Euroopa parim kaubandus/meelelahutuskeskus Stary Browar."

Mina isiklikult ei pillaks veenva põhjuseta epiteete stiilis "Euroopa/ Maailma parim".