Šotimaa, Edinburgh

Tere. Kas keegi oli hiljuti pealkirjas mainitud sihtkohas või on plaanis sinna reisida? Oskab siis vastavalt kommenteerida, et millega tuleks arvestada? Saan aru, et hetkeseisuga eneseisolatsiooni ei pea jääma ja enamus kohti on ikka avatud? Kas rongid nt liiguvad kenasti? Ette tänades...

viie kuuga võiks ära õppida kaks asja:

1. haigena püsin kodus

2. karantiin kirjutatakse K-ga. GARANTIISSE ei pea tõenäoliselt keegi jääma, karantiini võib olla.

Lihtsalt tigedaks ajab, et viie kuuga pole see veel selgeks saanud.

Palve moderaatorile- sarnased kommentaarid eemaldada (LiisM kommentaar) ja ootan ainult konstruktiivseid vastuseid...

1. Nagu moderaator mulle kunagi ütles, ei tasu nii tundlik olla, siis ei tasuks seda eemaldada.

2. Minu eelmise kommentaari puhul pole ju midagi valesti, ainult algset postitust on muudetud. Äkki tasuks moderaatoril võtta õigus juba tehtud postitust kasutajatel muuta,.

Plaan ja lootus varsti minna. Algselt oli plaanis ka 1 öö Aberdeenis olla, aga see on hetkel kahtlane, kuna linn pandi local lockdowni. Eks näis...

Kuna liigun rendiautoga ja suurtest keskustest ongi plaanis ainult Aberdeen ja Edinburg ja enamus nädalast Isle of Sky ja Edinburgi vahelises piirkonnas seigelda, siis väga ei muretse. Vaatan siiski igahommikusi UK uudistesaateid ja jälgin Šotimaa ametlikke teateid.

Arvestada võiks, et piiranguid kehtestatakse praegu oluliselt kiiremini, kui paar kuud tagasi ja toidukohtade lahtiolekuaegu võidakse piirata alates järgmisest päevast.

Alates ülehomsest peab UK-st Eestisse jõudes eneseisolatsiooni jääma. Välisministeeriumi põhineb nendel andmetel, UK on juba üle piiri ja reedel muutub punaseks.

Tänud Ilsen ja Traktor. See kõik on ikka kuradima keeruline kahjuks...

Tuleb riskida! Elu ei tohi Covid-19-ga  seisma jääde.  Soovitan rendiautot ja liikuda pigem looduses. 

PS. Eestlane kardab eneseisolatsiooni rohkem, kui viirust ennast :)