South East Asia ekstreemsused?

Tere

Filipiinid - India - Nepal - Tiibet - Laos - Taimaa - Kambodža - Vietnam - Hong Kong

On selline reis ette võetnud, mis kestab kuskil 2-3 kuud. Ei ole huvitatud turismipiirkondadest ja ilusatest randadest. Tahaks kogeda ekstreemsust. Sellepärast küsingi, et äkki keegi oskab mõne riigi kohta midagi huvitavat rääkida. Näiteks tean, et Nepalis on kõrguselt maailma viies bungy, laoses pidi olema võimas rafting. Kui keegi midagi teinud on, või midagi teab, siis võib julgelt kirjutada. Reisi marsruut algab Filipiinidelt, sest alustan south east asia reisi Austraaliast.

Aitäh

Arvesta natuke et aklimatile läheb Nepaalis, Tiibetis omajagu aega. Kui ikka mägesid ka soovid näha, siis 2 kuuga kindlasti kogu programmi ei jõua.

0
0

Tegelikult mägede peale seekord eriti ei keskendu. Ma tean, et isegi siis jääb 2 kuud väheseks, aga saab hakkama:)

0
0

Mis asi on ekstreemsus? Bungee-jumping, rafting, dzhungliretk on totaalselt kommerts, tüüpiline turistikas koos paarikümne omasuguse turistiga, ka eesti reisifirmad pakuvad neid asju kõigile, kes vähegi alla 70a. ;)

0
0

Kas 2-3 kuud pidevalt mõnes transpordivahendis veeta ei ole juba iseenesest piisav ekstreem? Kui on ikka väga kindel soov kirjeldatud reisikava täies mahus läbi teha, siis nii see paratamatult kujuneb. Laose kohta võib vaadata http://greendiscoverylaos.com/, aga kui noortepärane pralletamise pole päris sinu rida, siis Vang Viengi võiks vältida.

0
0

Minu jaoks on see ekstreemsus kui ma Macaus teen 233m bungy, ja ka rafting. Kui sa tead midagi, siis lase tulla, sellepärast ma siit otsingi ideid:) Ekstreemsuse all mõtlen ikka seda, mis paneb adrenaliini voolama, kas või natukenegi. Mingi tee läbin lennukiga ka, sellepärast proovingi parimad palad kokku panna. Pralletamise vastu pole mul ka midagi, lihtsalt ma proovin ennast reisi ajal koguaeg tegevuses hoida. Kes teab mida huvitavat nimetatud riikides teha annab, siis laske tulla:)

0
0

Ekstreemsust võib Filipiinidel leida kindlasti Mindanao piirkonnas, kus Sulu ekstremistid aegajalt valgeid röövivad. Ka mõnes Manila getos öisel ajal jalutades võib adrenaliinilaksu kätte saada.

0
0

Kui juba sinna kanti satud, siis õige ekstreemsus hakkab 7km kõrgusel mägedes, seega pigem soovitaks ikka mägedes ära käia ;)

0
0

Eelmine Märts veetsin kuu Laoses , vesi madal see aeg, ei soovitata siis... Plaane ära palju ette tee, seltskonna leiad teepealt kindlasti kellega midagi huvitavat proovida, mine vooluga kaasa ja ära liigselt planeeri, nii önnestub paremal kujul reis. 2 kuud vöib olla lyhike jah, 3 juba parem. Naudi täiega.E.-)

0
0

Tundub, et oled noor ja meesterahvas.

Tais - Põhja-Tai väikeste külade külastamine, Chiang-Maist põhjas või Chiang-Rai kandis. Lähemalt ei kommenteeri, miks - uuri ise internetist.

India külastamine ise on juba piisavalt adrenaliinirikas, nii et vist sobib Sulle.

Nepaal - otsi mõni koht, kus kohalikud parajasti streigivad või on ärritunud oma valitsuse peale - adrenaliinilaks garanteeritud.

Hong-Kong on väga tavaline suurlinn, sealt vist ei tasu otsida üüratut põnevust.

Ja ehk sukeldumine Aasia piirkonnas oleks ka Sulle põnev.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased