Sri Lanka

käisime novembris ja soovitan kõigile, seiklesime omal käel, kasutasime ka taksotrippimise teenust ja jagan siin ühe toreda noormehe kodukat, kel vaja võtke julgelt ühendust! http://www.ceylonwalkingtours.com

1
2

Hea vaatamine, aitäh, like :)

0
0

Tere! n73 kas teie pääsesite kõhutõvedest? Teine küsimus oleks kas te vahetasite eestis raha ära ja kas lastakse nt. 30000 ruupiaga riiki sisse? Või on siiski mõtekam kohapeal raha vahetada? Tänan ette , kui keegi viitsib vastata :)

0
0

Ise paar aastat tagasi käinuna vahetasin kohe lennujaamas mingi paarsada EUR. Anti tshekk, millega tagasiminnes sai samaplju raha tagasi vahetada.

Edasi võtsin raha lihtsalt automaadist välja.

Varsti jälle minek, kohe hea tunne, et eelmisest reisist paar tonni alles jäi:D

1
0

Tere, ei mingeid kõhutõvesi :) jõime pudelivett ja jääd mahladesse ei lasknud panna, ainukesed ettevaatusabinõud! Sõime ka tänavatoitu, need piisavalt vürtsikad! :) Saar oli väga puhas võrreldes Indiaga. Raha vahetasime kohe lennujaamas, seal saab parima kursi ja meie kogemus ütleb, et tasub pigem arveldada kohalikus rahas, automaadist võtsin välja vaid korra, dollarites ja eurodes makstes on kurss alati kallim kui lennujaamas vahetades. Jõudu trippimisel!!!

1
0

Vabandan, et teiste teemade kohta küsin.

Kuidas suitsude sisseviimisega on? Kui palju tohib, kui üldse? Mis on umbkaudne hind minibussiga Unawatunasse? Ehk on teil värskeid bussijuhtide kontakte jagada.

0
0

Suitsude kohta ei tea, aga esimeses postituses on täiesti värske kontakt olemas!

0
0

Veel üks kontakt www.thevisitlankatours.com

0
0

Käisime märtsis 2015. Jõime pudelivett, aga samas tarbisime ka jääga kokteile ning tänavatoitu. Kõhuhädasi ei tekkinud. Äkki meil vedas, mine võta kinni. Mis puudutab raha, siis meil oli kaasas dollarid ja eurod. Natuke vahetasime lennujaamas, aga üldiselt vahetamisega ei olnud tervel saarel mingeid probleeme. Lennujaamas ei kontrollinud ega küsinud keegi palju meil raha kaasas on. Leidus parema kursiga kohti kus raha vahetada kui lennujaam. Kohalikus rahas maksta odavam. Sai ka automaadist raha välja võetud. Meil (2 inimest) oli kaasas 2 plokki suitsu ja keegi meilt seda konfiskeerida ei tahnud. Mingid piirangud olid küll kuskil kirjas, aga see oli vähem kui 10 pakki inimese kohta kui hästi mäletan. Oleksime siis teadnud, et keegi ei kontrolli, oleksime rohkem kaasa võtnud. Kohalikud tahtsid pidevalt proovida meie riigi suitsu :-) Tegelikkuses neil suitsud väga kallid. Tänaval nemad suitsetada ei tohi. Proovisime siis ise ka lähtuda selle maa keelust ja ei suitsetanud tänaval. Kuigi turistidele on see lubatud.

2
0

Aitäh, igasugune värskem info on ju teretulnud. :D Meie reis saab alguse jaanuaris ja luban, et tagasi kodus olles jagan teilegi kel vaja infot.

0
0

Mitukümmend tuhat LKR automaat korraga välja annab? Ja lähme meiegi jaanuaris seda maad avastama

0
0

Jõudsime koju tagasi eile. Automaadist sai võtta ikka päris palju, kui ei eksi siis max 200 000,teenustasu ka ei lisandunud. Kohapeal vahetavad raha phm kõik putkad, kes nö tripe korraldavad, tasub küsida etinevatest kohtadest. Dollareid saime vahetada kohalikuks kursiga 143 , kuigi mõni vahetas ka 135.

0
0

Kuidas on hinnatase Sri Lankal?

0
0

Tänavatoit on soodne, alkohol kallis (vein nt ca 10 euro kanti). Sissepääsutasud turistidele võrdlemisi kõrged, ära unusta tänaval tingida :)

0
0

Käisite novembris? Kuidas ilm oli? Planeerin ka sinna hetkel minekut, november-detsember algus. Kõik kohad hoiatavad mind aga suurte vihmade ja tormide eest:S Tahaksime ise võimalikult palju ringi seigelda. Istuks rongi või bussi peale ja vaataks kuhu jõuaks.

0
0

Olime eelmine aasta 24.11-10.12 ja ilm võib tõesti pöörduda mõne minutiga ning ennustada on raske, samas saime kindlasti ülekaalukalt rohkem päikest, kui vihma. Samas sellist pilve vine oli küll praktiliselt koguaeg.

Sõltub ka kus regioonis paiknete, keskmaal mägedes on iseenesestmõistetavalt jahedam ja pilves, kui all lõunas.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased