Stockholmis Skavstast või Vasterasest sadamasse - kas jõuan?

Kas keegi kogenud reisija või Stockholmi tundja oskaks öelda, et kui lennuk maandub 15.30 kas Skavstas või Vasterases, kas kella kuuesele laevale Värtahamnenisse on lootust ilusti jõuda? Ingliskeelsed foorumid ütlevad, et kummastki lennujaamast sadamasse läheb ligikaudu 1,5 tundi, aga ma ei saa nii umbkaudset ütlust usaldada. Oleneb sõidugraafikutest jne. Kas kellelgi on kogemust nende jaamade ja sadama vahel liikuda. Kell 18.20 lennukile Brommasse jõuab veel vähem, seega mõtlengi laevavariandile.

Julgen öelda, et kui lend peaks maanduma tööpäeval siis kindel ei, kuna lennujaamabuss jõuab Stockholmi ummikutesse.

Kui hullud need Stockholmi ummikud on sel ajal? Kas autoga oleks lootust jõuda, kui nt auto vastu saan kutsuda?

Selline teema: Tallink praamiga Stockholmi sadamasse ja sealt edasi vaja jõuda Skavsta lennujaama..kas on mingi mõistlik transfer, kui palju võtab aega ja raha..., kui tihti? Tänud vastamas.

Ma ei tea, et milline on su ajalimiit, kuid sadamast Gärdeti metroosse, paar peatust T-Centralenisse, kust väljub ametlik buss lennujaama - www.flygbussarna.se Sadamast metroosse ca 10 minutit, metrooga ca 10min sõitu, läbi T-Centraaleni jalutamine ka 10 minutit. Igakjuhuks arvesta 45 minutiga.

alarster, tänud!vaatasin, bussiga 15,50 üks ots näkku..+ metro. Palju läheb kui taksoga minna?

Skavstast Stockholmi on umbes 1500seki ehk ca 170 eurot. Meeles tasub pidada, et sadama ukse ees on parajad rööveltaksod, mille km tasu suurematest taksofirmadest palju suurem

Värtahamneni sadamast (laev saabub 10.15) vaja jõuda T-Centralenisse Skavstasse väljuvale bussile, mis väljub 11.00. Kas on reaalne, et jõuan või vaja ikkagi takso võtta ja palju see maksta võiks sadamast bussijaama.