Sügisel Iisraeli

Tekkis soov sellel sügisel Iisraeli minna, aga niipalju, kui netis ringi olen vaadanud, tundub, et lennud sinna toimuvad kõigil eesti reisikorraldajatel vaid neljapäeviti, mis aga meile kahjuks üldse ei sobi. Tunduvalt parem variant meile oleks laupäev või pühapäev. Küsin igaks juhuks siin ka üle, et järsku on mul endal midagi kahe silma vahele jäänud ja mõni firma ka nädalavahetustele oma lennud on sättinud. Kui kellelgi on midagi silma jäänud, andke palun teada. Aitäh!

Kaldun arvama, et sinna lähebki Eestist täpselt 1 lennuk, mida erinevad reisikorraldajad jagavad. Liinilendudega saab Iisraeli ka kõikidel muudel päevadel, aga arvestada tuleb ümberistumistega.

Sel juhul tasub minna omal käel liinilendudega. Yks variant oleks nt soomlaste Toiviomatkat, neil on lende ka muudel päevadel: http://www.toiviomatkat.fi/index.html?n=6362

http://www.amadeus.net/ See näitab ka ainult neljapäeva, sa vaata, ehk Riiast või Helsingist. Vanta omast tunduvad lendavat Czech Airlines ja Multiple Airlines(?) Riiast Air Baltic, LOT Polish Air, Lufthansa, Czech Airlines/Multiple Airlines.

Multiple Airlines'i kampaaniatel tasub tõesti silma peal hoida, aeg-ajalt on häid pakkumisi olnud...

Suwa,

Amadeuse Multiple Airlines tähendab ikkagi "erinevad lennufirmad", mitte ei ole see konkreetne lennufirma, kes kuhugi lendab... Ehk siis on tegu pakkumisega, mille lende teenindavad erinevad lennufirmad, nt Finnair+Cathay Pacific, Lufthansa+Singapore Airlines jne

Finnaid on äge firma, see tegeleb Soome toiduabi saatmisega vaestele eestlastele.

Czech Airlines pakub häid aegasid ja piletihindu. Otsin reisikaaslast oktoobris Iisraeli N50+. Reisi pikkuseks kuni 10 päeva. Täpsem reisiplaan on veel kokku panemata. Plaanis Jeruusalem, Petlem, Haifa jne ning võimalusel Jordaania poolel Petras. Või kui keegi kampa võtab on veel parem. miggix@hot.ee

Mul plaan minna septembris. Sellel ajal pakettreise ei tehta, kas keegi oskab öelda kuidas saaks kõige soodsamalt? Enamasti saaks lennata Tel Avivi, et kuidas sealt kõige parem oleks Eilatisse edasi saada?

Tuleb jälgida pidevalt sooduslennupakkumisi.

Tel Avivi saab AirBalticuga kõige soodsamalt. (käisime sõpradega veebruaris 2800 krooniga Helsingist edasi-tagasi.Juurde tuli muidugi laevaga Helsingisse ja pärast Riiast bussiga koju).Olime 8 päeva kohapeal ja kõige mõttetum koht kogu reisi jooksul oli Eilat (kui just ainult rannas lesida ei taha).

Otsin soodsat Iisraeli ringreisi sügiseks, oktoober 2010. Kas on kellelgi infot?

Vaata Taisto Reiside reisikava. 25. oktoober - 02.novenber.

Ise käisin Horizontraveliga Eilatis(mis ei ole sugugi mõttetu, võin huvilistele ideid pakkuda). Sealt võtsime 5-ks päevaks rendiauto ja sõitsime pea kogu Iisraeli risti-põiki läbi. Lisakulu koos ööbimistega ca 2000 per nägu(3 inimest). Kui nüüd sõidupiletid ise orgunnida, on kulud üpris talutavad.