Sukeldumine Sharm el Sheigis

Lähen 17 veebruar 2008.a. Sharm El Sheiki. Kas keegi oskab soovitada mõnda eestlast kes seal sellega tegeleb. Mis summa oleks ok maksta sukeldumise eest?!

Tänud ette!

Olen käinud paar aastat tagasi Sharmis. TopToursi kaugu sai tellitud ajaviide päev merel. Olav Padari on meeldiv ja turvaline instruktor. Soovin kasutada tema teenust ka jaanuaris(nimelt plaan jälle sinna sõita) Tema kontaktid [email protected] ja telefon+20124831659

0
0

Ja pane Olavi juurde juba varakult koht kinni. Muidu ei saa. Meil jäigi sünnipäev merel pidamata:( ja Olavi tore mees ühendust ka ei võtnud nagu lubas.

0
0

Seal on ka teisi eesti sukeldumisinstruktoreid, kellega saab sukelduda. Küsi kohalikest sukeldumsikeskustest ja saad sealt infot, kes on veebruaris Sharmis. Kohalikest sukeldumisklubidest saad ka Sharmis olevate instruktorite meilid, et aegsasti ühendust võtta.

0
0

www.maremark.ee www.sukeldumine.ee www.sebak.ee www.funfactory.ee http://www.topdiving.ee/

Kindlasti annavad nad kontaktid, kui keegi nende klubist on Sharmis sel ajal.

0
0

Olaviga päev merel sukeldumisega 60 EUR (selle hinna ütles mulle ise + sama hind on toptoursi hinnakirjas). Lisaks on Olavi nime kõrval kirjas Raul, tel 016 6063690, ei oska kahjuks öelda, kas korraldavad koos või on seal mingi vahe ka, kummale helistada.

Ahjaa, Olavi õige nimi on Olav Pedari.

0
0

Käisin novembris koos Olavi ja Rauliga nad teevad koos ja detsembri algul saavad uue laeva . Olav rääkis et veebruaris läheb suusatama aga kuna ei tea ja talle saab alati helistada

0
0

60 EUR?! 1 või 2 sukeldumist? Kas juba kogemustega sukeldujatele või introduction dive (st üksi koos instruktoriga)? Söökide ja jookidega?

Tundub kuidagi kallis. Kui eesti keel oluline pole (ja noh, kalade ja korallide vaatamise puhul vast pole :)), siis võtke kohalik. Kui vaja, siis võin soovitada head firmat.

0
0

60 EUR on päevapakett sukeldujatele, mis sisaldab päeva merel, koos söökide ja soft-jookidega. Ilma litsentsita sukeldujatele on ettenähtud 1 intro-dive. Litsentsi omavad sukeldujad saavad sukelduda rohkem. Kohad kus käiakse sõltuvad palju ilmast. Ras-Mohammedis sukeldudes lisandub 5 USD rahvuspargi pilet. Olavi pakub väga mõistliku hinnaga fototehnika renti või veealust pildistamist.

Olavi ja Rauliga merel on üks suur eelis see, et ka seltskond koosneb eestlastest

Kohalikke eriti ei soovita, kui ei ole oma varustus ja piisavad kogemused.

0
0

Plaan januaris minna ja ka sukeldumine ära proovida. Tekkis väike küsimus, et kui ma seal sukeldun, kas siis keegi teeb vee all minust pilti ka. Ma olen paljudel näinud pilti, kus nad on vee all ehk sukelduvad. Oleks küll tahtnud sellist pilti ja tahaks muidugi ka veealust maailma pildistada.

0
0

Kui Olavi ja Rauliga lähed, siis tehakse Sinust pilti ja soovi korral võid ise kah sukeldudes/snorgeldades pildistada.

0
0

Domina Sheik Coastis töötab kah 3 eesti instruktorit. Eestlaste kontaktisikuks on seal Terje Meos +20162670490

0
0

Ka Raimo ja lisaks Tiit Krutob teevad sellest hooajast eesikeelseid sukeldumisreise Sharmist. Ja just Domina Resordi erasadamast läheb nende laev merele. Hinda ei mäleta, kuid hinna sees oli 2x introt, söök ning jook tasuta. Olaviga sai käidud eelmisel aastal, oli ka tore. Praegu aga Tiit Krutobi vaimustus - ainuke eestlasest sukelduja kes kõige kõrgema taseme ära teinud!

0
0

Küsimus, et kas sukeldujate seltskonnas on lapsi ka. Nimelt plaanis perega minna. Kui suur see laev on, kas seal kannatab lapsega peal olla, kes veel sukeldumisest ei huvitu?

0
0

Laev piisavalt suur, et ennast turvalisel tunda. Väga väikest last ei soovita sinna kaasa võtta, eriti kui ise sukelduma lähed

0
0

See sukeldumine muide ka üks tähtsamaid elamusi, mida sealt saada võib.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased