Sunshine.co.uk

Kas kellelgi on kogemusi lennupiletite või majutuse ostmisega selliselt pakkujalt nagu Sunshine.co.uk?

Tean, et see on iseenesest usaldusväärne koht, selles ei olegi hetkel põhiküsimus, aga reserveerides nõuavad nad Briti postiaadressi (täpsemalt postiindeksit). Kas kellelgi on õnnestunud sealt Eesti krediitkaardiga midagi ka osta? Tingimustes ei ole välistust, et ainult Briti kliendid vms. Neil on nii head hinnad, et oleks äärmiselt vahva, kui nendega mingi tehing realiseerida õnnestuks.

Olen korduvalt Sunshine.co.uk kaudu majutust Hispaaniasse bronnnud ja kõik on sujunud korrektselt.Just hinnad on need, mis annavad asjale jumet ( Visa krediitkaart täitsa ok )

Meeldiv lugeda;)

Aga millise postiindeksi sa panid? Ma ise kasutasin seda firstchoise.co.uk pakutud nippi, et panin nende enda kontori indeksi, makse läks läbi, aga kinnitust pole veel saanud (24h pole veel möödas ka).

Olen alati kinnituse bronni kohta saanud suht kiiresti, sama päeva jooksul, kuid oleme ainult majutust bronninud. Postiindeksi panin oma enda postiindeksi ja aadressi, pole olnud probleemi.

Õigluse huvides väike update: broneering oli jäänud lõpule viimata, kuna tekkis tõrge Nordea panga isikutuvastusaplikatsioonis (kahjuks ei tulnud ka mingit veateadet). Järelepärimisele vastas sunshine.co.uk koheselt, tegin uue broneeringu ja sain kohe ka kinnituse meilile. Seega siiamaani pos kogemus.

Väga rumal küsimus, kuid äkki keegi tark vastab. Tegin sunshine,co,uk kaudu broneeringu ära, tuli ka kinnitus meilile, et olen valinud sellise hotelli, toa, inimeste arvu ja total price. Selle all book now, aga edasi ei oska. Kui sinna vajutan, hakkab jälle uuesti hotelle otsima. Kas ma peaksin hotelli koduleheküljelt kontrollima enda broneeringut? Tänud ette, kui keegi oskab juhendada.

Kui oled sunshine.co.uk kaudu hotelli valiku ära teinud, siis book now + Booking Process > 1. Passenger Information > 2 Payment Details > 3 Confirmation Nädalavahetusel just bronnisin Lloret de Mari Samba hotelli AI 2-toad. Kõik sujus nagu alati.

Rahvas miks te maja/korteri rentimist ei kasuta?