trip-krainetrip-ukraine-dark
Suntransfers.com

Kellel on kogemust? Kas on usaldusväärne? Oleme minemas Küprosele ja erinevaid transfeerifirmasid vaadates on just neil kõige odavam hind. 

Olen seda kasutanud nii Bilbaos kui Lissabonis ja kõik toimis.   Väga hea teenindus oli. Igati soovitan.

Olen kasutanud mitmes kohas. Probleeme ei mäleta. Tegemist on vahendusfirmaga. Tegeliku transfeeri teeb keegi kohalik.

Kasutasin juulikuus just Küprosel kahel korral ja jäin igati rahule. Tuli soodsam kui suvaline takso. Lennuk minnes küll hilines pool tundi, aga oodati ilusti ära. 

Kui kasutasin neid esimest korda, siis küsisin nendelt, mis saab kui lennuk hilineb. Vastus oli, et nad jälgivad lennuplaani ja ei ole vaja muretseda. Auto ootab.

Olen kasutanud Paphosel ja on küll usaldusväärne. Odavam ka võrreldes teistega.

Tänan kõiki vastanuid. Kindlam tunne kohe broneeringut teha.Küsin veel, et kas keegi on nendepoolt pakutavat turvavarustust ka lapsele tellinud (turvatooli?). Kas on korralik? :)

Kasutasin nende teenust juunis Lõuna- Prantsusmaal. Saabumisel meie lennuk jäi 1h hiljaks. Kuigi jõudsin sellest eelnevalt teada anda vahepealse maandumise ajal, pole autojuht meid oodanud, seega pidime võtma takso. Samas nende helpcenter oli igati asjalik ning kulud nende poolt ka meile ilusti hüvitatud. Loodan, et selline olukord pigem erand, kuna varasemalt polnud nendega probleeme. Autod ja varustus igati korralikud, autojuhid viisakad ja jutukad :)