Suurbritannia Mystery Shopper?

Hey;) Kas keegi on teinud või teeb hetkel tööd Mystery Shopper`ina? Endal oleks hetkel see võimalus, kuid ei tea kas on usaldusväärne töö või mitte. Seega palun, et jagaksite oma kogemusi antud vallas Tänan! Katriiiiin;)

Ega sa midagi segamini ei ajanud: http://www.phawker.com/wp-content/uploads/2007/02/mr-clean.jpg ? Puhastab ka laualambi juhtme "kärbsekhakist" puhtaks.

Kindlasti mitte, tean täpselt mida mõtlen ning see ei ole see, millele sina panustasid...

Nt üks taolist tüüpi oli ametlikul tõlkesaidil. Inglise-inglise keelesuuna all. Tasu oli ülihea, ent selle eest oleks pidanud Põhja-Inglismaal 10 päeva jooksul teatud tooteid ostma ja nende kohta mingi arvustuse kirjutama vms. Tekkis kiusatus küll toda tööotsa võtta, ent selleks oleks pidanud olema auto ja sealkandis ehk mingi koht, kus viibida, kuna 10 ööd hotellis läheks kulukaks. Ent töö oli täiesti aus ja raha oleks selle eest saanud faktiliselt muidu (loe: vaevata).

See on lahe minu arust. Ma ise pole olnud aga meie hotellis nad kaivad, nn spioonimas, kuidas teenindus on ja koik muu. Nende nagusid me muidugi ei tea. Iga kuu saame siis nende arvustusi lugeda meetingul:) Muidugi ma arvan , et see raha, mida sa shoppingul voi restoranis kulutad on ikka su enda isiklik raha.

Mina sain aru, et pärast makstakse sulle raha tagasi.

See taolise töö võimalus, mida ma ametliku tõlketöid vahendava saidi kaudu (s.t seal on vaid professionaalsed tööd, mitte mingid libapakkumised) oleksin teoreetiliselt teha võinud, seal tasuti kogu ostudele kuluv raha tagasi. Ent tegu oli ka korraliku firmaga, mis selle töö tellimuse taga seisis, tasu oli eurodes. Mingi €800 vist 10 päeva eest ja see ei eeldanud sugugi hommikust õhtuni töötamist.