trip-krainetrip-ukraine-dark
Suusabuss
  1. hooaja uudis - Tallinnast läheb turismibuss Kuutsemäele ja Ozolkalnsi (Läti) igal laupäeval. Edasi-tagasi pilet maksab ainult umbes 250. Hea pakkumine, eks ju? Reise korraldab ja piletid müüb reisibüroo mis asub kesklinnas, Solarise keskuse juures. Mida arvate?

Mille kohta arvata? Hind ju hea, kui võrdluseks võtta liinibussi edasi-tagasi bussipilet Tallinna-Tartu on 300 kr või Tallinn-Otepää 350 kr.

Läti kohta tundub hind natukese liiga odav. See koht on ju Cešise külje all.

Mis firma? Mis aadressil asub? Millised on kontaktandmed? Paluks ikka midagi natuke täpsemat. Sellisest infost pole palju kasu.

Internetist leidsin, et korraldab Best Travel reisibüroo. Reisikalender http://www.besttravel.ee/index.php?lang=est&main_id=294 Aga reisikirjeldus on ainult vene keeles...

Eesti Reisibussid (www.reisibussid.ee) on välja kuulutanud et viib mitmetel erinevatel päevadel rahva Otepääle suusatama. Bussipilet maksaks edasi tagasi 20€, kus saab inimene turvaliselt kaasa võtta oma varustuse, sest bussi on ehitatud spetsiaalne lumelaua sahtel ja suusaboxid. 55 kohaline buss sõidab siis kah välja kui on koos juba 18 inimest.