trip-krainetrip-ukraine-dark
Suusarendi küsimus, Pr. Alpid!

Kui sõita Prantsusmaa Alpidesse näiteks Milano kaudu (lend Milanosse ja siis rendiautoga), siis kuidas oleks kõige odavam suuska/lauda rentida?

Kas kohapealt kuurordist (võibolla keegi on kursis Alpes d'Huez'i hindadega, ma netist neid ei leidnud), Milanost või võtta Eestist kaasa?

Eestist ma oletan et on kõige odavam rentida iseenesest, aga lisanduvad ka pagasi lisakilode kulud.. mäesuusad koos saabastega on kokku umbes 10 kilo vist. Laud ilmselt kergem.

Vaata lenufirma kodulehte - seal on kirjas tasu spordi/suusavarustuse veo eest. Kui jutt Ryanairist, siis see ilmselt samapalju, kui su enda lennupilet :D http://www.ryanair.com/en/questions/table-of-fees Siis tee lahti suusakuurordi koduleht ning vaata sealt kohalike suusarendifirmasid - http://www.alpedhuez.com/hiver/en/commerce/19/31-sportswear.html Kuidas sa siis ei leidnud? Kuurortinimi Googlesse ja kohe teine vaste. Minule igal juhul tundub, et kui sul oma suuski pole, siis rendi igal juhul kohapealt - käed taskus mugav minna ja tulla, kohapealt võimalik uusi mudeleid mõistliku hinnaga saada + service, kui suuskadega peaks midagi juhtuma. Arvuta :)

Prantsuse Alpidest on odavam mäesuuski rentida kui Eestist. Meie oleme kasutanud Skimiumi. Internetis broneerides sai 10% alla ja kuna meid oli palju (7), siis tuli hulga pealt veel lisaallahindlus. Süsteem on lihtne, valitud suusad on valmis pandud. Kui need ei sobi, saab vahetada. Kui endal suuski ei ole või tahad paremat, tasub sealt rentida, isegi kui suusavedu tasuta.
http://les-gets.skimium.co.uk/stations-ski/alpes-pyrenees

Tänud, ilmselt võtame siis jah kohapealt, kui minekuks läheb, igavene jama on tõesti nende tassimisega..

Muidu viimati mul viskas mingi Error 404 ette pooltel neist kuurordilehekülgedest ja siis ma loobusin:D Ilmselt oli mu otsingumootori viga vms.