trip-krainetrip-ukraine-dark
Suve alguses Californiasse - millal osta pileteid?

Plaanime suve alguses (umbes vahemikus 20.juuni kuni 10.juuli) perereisi Californiasse. Lennupileti sihtkoht oleks siis San Francisco või Los Angeles. Hetkel on odavaimad edasi-tagasi piletid inimese kohta 760 eur. Kas on mõtet mingeid soodukaid oodata või parem juba kiirelt ära osta?

760 euri pole väga hull hind suviseseks puhkuseperioodiks (15.06-15.08). Võib muidugi jääda lootma, et kevadel/suve algul tuleb sooduspakkumisi, kuid see kõik selline ehku värk ja lõpptulemusena võid piletite eest veel rohkem maksta.

Kui lennuplaan on sobiv ja pole pikki ega ülilühikesi ooteaegu lendude vahel, siis mina isegi võtaks need 760 piletid ära, kui minekusoov täiesti kindel. Aga see on ainult minu arvamus.

Kui 760 euri on algusega Tallinnast, siis on tegemist igati normaalse hinnaga. Kuivõrd juuni-juuli-august on tipphooaeg ja puhkusteperiood, siis üldjuhul selleks ajaks soodukaid ei ole.

Ise ostsime augustiks Londonist LA-sse 640 euriga. Soodukad, mis nüüd näinud olen, lubavad kõik lennata ainult kuni aprilli lõpuni. Iseenesest on võimalik muidugi mõni veahind, aga sellele ei tasuks lootma jääda.

soovitan vaadata KLM hindu, neil on see eelis, et hommikul saab Tallinnast startida ja kohe Amsterdamist edasi, kokku kogu LA ots siis mingi 14 tundi, palju mõnusam kui mitmete ümberistumistega 20+ teel olla.

Olen nõus, et 760€ on hea hind, kui algus on Tallinnast.

Meie lennupileti maksumus kokku oli u. 1500€ ja reisisime madalhooajal okt. 2012

Esimesed piletid ostsime veebruaris Tallinn-Helsingi-NY ja siselennupiletid NY-LV ostsime alles septembris.

Lendan ise Clevelandi septembris Frankfurdist ja USAst soovitati piletid ära osta veebruari lõpus või märtsi kuu algul http://www.cheapticket.com

Mina ostsin elukaaslasele 14 jaanuaril pileti Tallinn - Amsterdam - San Fancisco/ Orlando - Detroit - Amsterdam - Tallinn 16. Juuni - 11. Juuli ning hinnaks oli 787 eurot. Vedajaks KLM. Loodan nüüd et kõik hästi läheb sest Tallinna lennul on opereeriv firma estonian air. Plaanis on külastada samuti ka Los Angelesi, Las Vegast jne.

Mina valisin klm just sellepärast et on kiire kohale jõudmine ja minnes ainult üks vahemaandumine ning eks hind on ka tähtis.

Arvan, et sinu pileti hind on täiesti ok!

KLM-i soodust niipea ilmselt enam ei tule, sest aastavahetusel oli, lõppes 2. jaanuar. Lääneranniku piletid olid alla 600. Ise lähen mai lõpus New Yorki ja tagasi Las Vegasest juuli algul - hind 599 eurot. LA oli natuke odavam. Lufhansa oli ka kuni 2. jaanuar, jäi 650 ümber. Äkki Finnairilt tuleb veel midagi head?

Mul oli sama küsimus mõni age tagasi NY piletite kohta (ka puhkuste perioodil vaja lennata) ja lõpuks otsustasin mitte oodata ja ostsin ära eelmine nädal.

Selle mõtlemise aja jooksul (paar nädalat) olid Finnairi piletid juba tunduvalt kallimaks läinud selleks perioodiks, õnneks KLM-iga sain 595-ga piletid lõpuks.