Suvel Bulgaariasse

Tere!

Plaanis minna juulis elukaaslasega Bulgaariasse, pole veel kindel, kas Varna või Burgasesse. Ei suuda me aga otsustada, mida majutusega teha. Algul oli kindel plaan võtta all in pakett, nüüd aga foorumeid lapates lugesime hirmsaid jutte sellest, kuidas toidud halvad, hotellid ülerahvastatud ja basseini ääres toole jääb väheks, hotellitoad räpased, personal ükskõikne. Ehk oskab keegi, kes käinud anda nõu? Kas otstarbekam oleks võtta rendi korter ja muretseda ise toidu/joogipoolise eest (sain aru, et seal ka suhteliselt odav), või minna siiski all in’i peale välja? Kuidas muidu ise olete Bulgaaria kogemustega rahul?

Ette tänades.

Meil oli odav hotell hommikusöögiga,sest kôikjal on odavad ja väga maitsvad söögid. Liikusime palju ringi ja AI pakett oleks olnud ahistav ja kinnistanuks meid hotelli külge. Bulgaaria iseenesest väga mõnus. Olime Sunny Beachil. Isegi hotell meeldis meile. Balaton on nimi.

Täpselt, nii ongi nagu eelkirjutaja sõnas. Võta hommikusöögiga hotell ja muul ajal söö väljas. Väikesed elava muusikaga baarid, toidud maitsvad ja taskukohased. Pigem pane rõhku hotellile (asukoht, tärnid, reiting). Juulis pole vaja basseini ääres olla.

Täpselt nii ongi,kõige tähtsam on hohtelli asukoht,meie olime Augustas kaks kärna oli aga kõlbas küll 300m mereni.Ja rohkem pole vaja kui hommikusöök,kui sedagi   NB!Kohv on Bulgaarias halb

Pole need hinnad Bulgaarias enam midagi nii odavad.Liha ja kana hinnad sama mis meil.Leiva ja piima tooted on odavamad.Kui iga päev väljas söömas käia siis eriti odavam küll ei tule,kui paketiga.Õhtusöök kahele koos pokaali veiniga 20eur.

Meie käisime eelmisel suvel Sunny Beachil. Võtsime apartmendi ja  käisime nii väljas söömas kui ka tegime ise. Väljas söömine ja joomine on vägagi taskukohane, kui hindu eelnevalt menüüst uurida.

Hindade kohta kommentaariks: siin käis läbi, et 20 euri kahe peale koos klaasi veiniga kallis, olles ise iga-aastased Horvaatias trippijad, siis seal on keskmine söögi hind koos klaasi veini või õllega umbes 15-20 euri näkku ja odavamates kohtades. Järelikult Bulgaaria pea poole odavam, ise pole küll Bulgaarias käinud. Oleme kaalunud seda varianti, aga pildid ei ole nii ahvatlevad olnud.

Ei ütle,et 20-eur oleks väga kallis,kuid kui kogu puhkuse aeg kokku võtta,siis tuleb AI soodsam.

Tavaliselt need kes arvavad, et AI teeb hotelli orjaks, siis on kinni ikkagi puhkajast endast. Kui sa saad 2 või 3* hotelli AI-ga vs 4* hommikusöögiga, siis tegelikkuses tasuks AI võtta. Väljas söömine ei ole keelatud, kui sul on AI, vastupidi, see annab sulle võrdluse, mida sa hotellis saad. Samas aga saab AI-ga nii hommikuti(alates 10.00) juba õlut trimbata, nii et kui vähe kehvem ilm, siis väga mõnus AI-ga ennast turgutada. Õhtul saab ka enne magama minekut pisikese kokteili segada.  

Ma võtangi selle kokteili kuskil mõnusas kohvikus või baaris koos elava muusika bändiga. Hotelli hoovis pole lõbus.

Kõik ju sõltub paljudest asjaoludest. Meie perele 2 nädalat Al-ga kõige odavam 1500€ ja see on veel koht kus mõelda, kas sinna hotelli tahamegi üldse minna. Penthuse alla 500€ 2 nädalat. Kui palju me selle 1000€ süüa saame? No ikka päris palju! Ja kindlasti jääb üle ka!