trip-krainetrip-ukraine-dark
Suvel Itaaliasse

Tahaks käia juunis Itaalias. Kas keegi teab mõnda ilusat küla mägede vahel, kus ei oleks turiste nii palju aga saaks nautida Itaalia võrratut loodust ja ööbida mõnes väikeses soodsas aga hubases hotellis/hostelis. Ideaalis mõnes privaatses mägimajakeses. Linna väga ei taha minna :).

Ise käisime eelmisel aastal Sitsiilias ja leidsime väga ägeda villa siit: http://www.novasol.com/holiday-rentals/italy.html

Aga eks neid kohti ole kindlasti veel.

Minule tuleb sellise küsimuse peale esimesena pähe väike alpilinnake Alleghe (Veneto maakonnas Dolomiitides).

Kui Bergamo kaudu minna, siis see Veneto variant on täitsa söödav.

Oleme kaks aastat jutti põrutanud Ryanairiga Bergamosse,sealt rendikas ja 280 kiltsa Camporgiano maakonda Casatico külla.Turiste seal ei ole,küla asub 850m kõrgusel merepinnast mägede vahel,väga rahulik ja vaikne koht.Majutuseks rentisime villa mille omanik on inglane ja teda ennast kohal ei viibi.Maja läbi kolme korruse pluss suvemaja küla kõige kõrgemas punktis puude vahel suurepärase vaatega alla orgu ja vastasnõlval asetsevatele külakestele.Seal on kõik vajalik grillimiseks,päevitamiseks ja mõnusad vanad pingid põlispuude all.Villa rent 550€ 10 päeva.

https://maps.google.ee/maps?q=Casatico+Lucca+provints,+Itaalia&hl=et&ll=44.15513,10.319939&spn=0.006297,0.016512&sll=58.620408,24.932119&sspn=4.89334,16.907959&oq=casatico&t=h&hnear=Casatico,+Lucca+provints,+Toscana,+Itaalia&z=17

Tundub huvitav. Kuidas oleks võimalik villat broneerida? Ja kui palju on magamiskohti?

Tere!

Vàga ilus on ka teekond Roomast Abruzzosse.Kogu maantee on ààristatud keskaegsete màgikùladega.Abruzzos on ka Itaalia kòige paremini sàilinud lossid ja kindlused. Kolisin siiakanti 1,5 aastat tagasi.Nùùd olen avamas B&B San Vitos.

Vòib kirjutada ka meeli.allas@gmail.com.

Parimate tervitustega, Meeli