trip-krainetrip-ukraine-dark
Sydneys elamise ja töötamise kohta

Meid huvitab palju on Sydneysse viimase 5 aasta jooksul eestlasi tulnud ja siis ka sinna elama jäänud? Lugedes siin erinevate inimeste erinevaid arvamusi, siis seoses majanduskriigiga kas ja kui palju on raskemaks läinud töö leidmine võrreldes eelmise aastaga? Samuti huvitab, kui kiiresti on võimalik õppida keel selgeks suhtlustasandil?

Ootame kommentaare!

Saabun - elan - vastan. ;)

Saabusin, elasin, vaatasin! 11 päeva siin ja sõna "kriis" ma pole kordagi kuulnud ega näinud kelleltki! Ja kui ise seda mainisin, siis paljud ei saagi aru kohe, millest jutt!

Nii et, ei tea, aga raskemaks teeb olukorra pigem see, et kui näed, et Kingsfordis maandub iga 4-5 minuti tagant lennuk, ja nendest ma arvan vähemalt iga 4as on rahvusvaheline ja saad aru, palju veel siia hiinlasi sisse tuuakse iga päevaga, siis vot see teeb tõesti murelikuks.

Inglise keele õpid selgeks nii või naa, kui siia jääd. Siin lihtsalt ei ole teist varianti. Kui keel täitsa null, siis pakub riik erinevaid kursusi, samuti tudengid on valmis lisaraha teenima ja keelt õpetama.

Kellegil on pakkuda Sydney lähedal tööd või suundub kuhukile farmi ,

Ise olen Sydneys ja otsin siin või selle lähiümbursest tööd. Kui tahad farmi minna ja kedagi kaasa anna teada. e-mail on kasves@hot.ee ja tlf 0413326241

Tere kõigile!

Olen tulemas 2012 a veebruari alguses Sydneysse pooleks aastaks õppima. Hetkeseisuga on puudu vaid elamispind, sest ühikad on Eesti tudengile ikka liiga kallid elamiseks.

Sestap olekski minu esialgne küsimus antud teema kohaselt üsna tüüpilist laadi: kas keegi teab kedagi, kes võiks otsida endale kaaslasi elamispinna üürimiseks? Või on keegi, kes ise otsib elamispinna üürimiseks seltskonda?

Igasugune info oleks äärmiselt teretulnud aadressil ma.sirli@gmail.com või selle sama teema alla - käin aeg-ajalt kontrollimas =)

Tean, et hetkel on millegi kindla küsimiseks/pakkumiseks veel ehk liiga vara, aga parem alustada varem, kui jätta viimasele minutile ning siis keset linna mõelda "Mis nüüd edasi?" =D

Aitähhid juba ette!

Sydneys töö ja elu

Hei sõbrad! Kas keegi oskab öelda mis võiks olla 1 elamiskõlbliku toa rendihind Sydney kesklinnalähistel ning kuidas praegu tööturul lood? Äkki on keegi just lahkumas ja elamine/töö jäävad üle?

Parim koht elamiseks Sydney's.

Tervist,

tekkis siis mõte minna elama mõneks aastaks Austraaliasse.

Huvi oleks siis minna Sydneysse.

Milline oleks seal parim “rajoon” elamiseks.

Tean , et see täiesti oleneb.

Aga ytleme nii et tööd ma seal arvatavasti ei otsi.

Aga see võiks olla siuke rajoon kus oleks siis rand suhteliselt lähedal, klubid, suured poed , rahvast palju ja ilusad elamis kohad. Ühesõnaga palju mida teha.

Millist linnaosa soovitatakse siin ?