Taani ja Kopenhaagen

Kas Kopenhaagenis märtsi teises pooles kahe päevaga midagi huvitavat annab teha, kuhu minna, mida vaadata? Kuidas seal ilmad on, vist nagu meil või külmemad? Kui kaugel asub lennujaam kesklinnast? Kus asub loomaaed ja kas märtsis on sinna mõtet minna? Andke algajale nõu palun.

Mårtsis ma arvan on siin selline nii ja naa ilm. Ehk isegi soojem kui eestis sips. Aga ei ole kindel. Kunagi ei tea kuidas selle ilmakesega on. Kahepåevaga annab niimøndagit teha oleneb just mida soovitakse. Lennujaamast kesklinna on kyllaltki lihtne tulla. Istud metroo peale ja supsti nii 17 min ja oled tsentrumis. Loomaaia shtes ma ei ole kindel kas lahti on.Arvatavasti ikka on aga noh, kui palju seal siis nåha on ei tea. Aga mida saad siin harrastada on siis shopping. jalutada møøda kopenhaageni tånavaid ja avastada igast erinevaid huviitavaid kohakes, nagu kuninga loss, nyhavn v. siis natuke jalutamis vaeva ja minna jærvede juurde , kus asuvad minu arust kopenhaageni køige mønusamad kohvikud. Minna Christianasse øhtul ja syya seal øhtust ( Spiseloppen on nimi)pærast seda leida møni mønus koht kus mængitakse jazzi vøi mønda muud muusika sorti. Muideks soovitan Nørrebro brygghusi ! see on nagu eestis oli kunagi Beer House aga kvaliteet super ja søøgid viimasepeal ja lauppæevati on tavaliselt ka live band mångimas. Igatahes Kopenhaagenis on palju avastamist ja tegemist. Igatahes vabandust, kui segaselt kirjutasin. Ja kui veel kysimusi siis anna tulla :) Ja åra unusta vihmakeepi koju kui siia tuled, sest siin on vihm tihe kylaline... isegi sydasuvel :)

Tänud sulle kikuka, et vastasid. Kas sa mõnda odavat ööbimiskohta ka oskad soovitada üheks ööks ühele inimesele?

hotels-in-denmark.dk/ vaata sealt. Muidu ise ei oska soovitada, ei ole øøbinud hotellides siin. Aga jah seal on erinevaid hotelle koos hindadega, et siis ise vaata mis ja milline ja kui kallis! Inglise keelega on nii et ei tohiks olla probleemi :) Edu!

Savoy hotell on påris ok- hommikusöök voib kyll nigel olla, aga elab yle.

Savoy paikneb otse kesklinnas. Googelda natuke =)

Mariton Choise hotels on ka ok, ja samas ka Saga hotel.