Taani Legoland reisisoovitusi

Kas keegi on käinud Taani Legolandis? Plaanis sinna minna omal käel perega. Mul on tekkinud päris palju küsimusi. Ehk oskad mõnele vastata? Kõik soovitused teretulnud. Huvitaksid järgmiseda asjad. Kaua võtab aega Legolandi läbi kammimine? Ega vist ühest päevast ei piisa? Kas see on väga ülerahvastatud, millal võiks vähem külastajaid olla? Kas Legolandi kohalik pood on turistilõks hirmsate hindadega? Kas seal Billungi linnas ka midagi muud teha on? Mida soovitad? Plaanis on lennata Kopenhaagenisse ja sealt auto rentida. Kas keegi on lennanud ka otse Billungisse? Legolandi hotell tundus kallis. Kas oskad soovitada mõnd hotelli sealsamas lähedal? Vaatasin, et seal pakuvad paljud seda paketti, et hotellis ööbijatele Legolandi piletid hinna sees. . . . Kirjavead parandatud. Toimetus.

Ühest päevast on Legolandis küllalt.Selle ajaga jõuad mõne atraktsiooni peal ka kolm-neli korda käia.Meie käisime juuli kuus ja rahvast oli normaalselt.Hommikul vähem,lõunast juba rohkem.Hinnad on suht kallid nagu sarnastes kohtades kõikjal,aga kes kulutada kardab see ei saagi kodust kaugemale.Lennuki kohta ei tea,sest meie läksime laevaga rootsi ja sealt autoga edasi.Muud täpsemat kahjuks vastata ei oska sest käisime seal mitu aastat tagasi,lihtsalt ei mäleta nii täpselt kõike.

koha nimi oli ikka Billund minu arust. Minu lapsed oleks hea meelega teisegi päeva seal olnud. Üks päev kulus meil atraktsioonidele, kuigi sabad ei olnud üüratud. Lapsed oleks tahtnud ehitada ja katsetada, seda eriti ei jõudnud. Lapsed olid kusagil 8-9sed, kui käisime. aga lapsed on väga erinevad. Minu jaod on rahulikumat sorti. Meie läksime samuti autoga ja telkisime. Hästi vahva kogemus olid suured lained, mis vastu läänekallast randusid, ujumine sealsetel liivarandadel, ka liikuv liiv põhjas, Skageni valgus.

Ryanairiga Billundi saab Riiast Dublini kaudu.. kui plaanis ainult legoland, siis on vist otstarbekam... ja loomulikult odavam..

Loomulikult, kui atraktsioonid, legodest ehitatud park jne läbi joosta, siis saab ühe päevaga hakkama, jääks aega ülegi, kuid kui lähete asja nautima, siis alla 2 päeva ei saa (üheks päevaks pole mõtet minnagi). Kui tahate päeva jooksul jäätist süüa, vahepeal paar võileiba süüa jmt, siis tunduks üheks päevaks Legolandi minek nagu tööle minek. Minu arust on Legoland üks parimaid kogu pere lõbustusi Põhja-Euroopas. Me käisime 2007 juuli keskel, kuid järjekorrad olid küll päris suured, kusjuures pühapäeval oli kindlalt lahedam kui esmaspäeval. Poodides on lego-klotsid ja muud lego-vidinad palju suuremas valikus kui meil ja hinnad pole kindlalt kallimad. Billundi linnast kusjuures ei tea midagi - Legoland on enne seda ja linna ei leidnud põhjust minna. Soovitan, et kui tahate linna vaadata, siis Kopenhaagenit. Samuti soovitan minna just autoga Kop'ist, sest üle Taani väinade sõidetakse üle sildade ning neid peab nägema. Me ise ööbisime Veijle linnas, mis on 25 km eemal.