trip-krainetrip-ukraine-dark
Taba hotellid

Kas keegi on käinud Tabas Mövenpick hotellis?

Käisin aprillis .Mis huvitab ?

Kas hotell on hea, söögid normaalsed ja rand ligidal? Pildil paistis kõik olevat tore. Ja muu eluolu?

Hotell on hea. Meeldis rohkem kui kõrval asuv Hilton. Söögid olid väga maitsvad ja süüa oli väga palju . Meil oli võetud hommiku ja õhtusöögid. Rand on kohe hotelli juures. Pisut kiviklibune aga muidu ok. Vasakul ääres on korallid kus sai ka snorgeldamas käidu. Puhkamiseks väga hea , hästi vaikne.Hästi puhas ja üldkasutatavates WC des on koguaeg värsked roosid ja läigivad piinlikult puhtalt. Ööelu kui sellist seal ei ole. Hiltonis pidi mingi diskoteek või kasiino olema.Hiltoni juures on ka kaubatänava moodi olev asi. Hiltonist on ka hea poest suitsu või maiustusi osta sest seal on hinnad peal. Mövenpickis muutus suitsu paki hind iga päev kallimaks. On sukeldumis keskus ja saab paadiga ja banaanipaadiga ja muu sellisega sõita.Kaamlid tatsuvad ka territooriumil ja saab nendega sõita 20 naela eest (sularaha ei võeta.Läheb toa arvele)Käisime kaatriga lähedal oleva saare juures(kus on mingi kindlus) snorgeldamas.Aga enamuse aja ikkagi lebotasime. Mul on kõvasti foto ja video materjali kui huvi on?

Kas Tabas on rikkalikult koralle? Üsna lähedal, Nuweibas, on küll vägev riff, aga kaldast üsna kaugel. Kas Tabas pääseb korallidele kergemalt ligi. Kas keegi teab ka Hyatt-i rannast rääkida? Mõvenpiskist oli üsna ülevaatlik kommentaar.

Ei ole mujal egiptuses käinud ja ei oska teiste kohtadega võrrelda. Astud vette ja umbes 3-4m kaugusel kaldast hakkavad pihta. Sügavaks läheb vesi ka kohe.

Kas keegi on olnud ka Taba Heighti hotellides? Endal minek novembris Marriotti ja oleks hästi põnev kuulda muljeid. Kas käisite ka Petra-reisil ja näiteks Eilatis delfiinidega ujumas?

Taba hotellid , saada palun pilte Tabast

Ma ei tea, milleks seda e-maili kohta täidan, kui seda näha ei ole..

vihurimae@gmail.com

Tänud Hubertale! Huvitav kui soe võiks Tabas jaanuaris olla?

Tänud piltide eest. Kas võib Hubertalt küsida, mis hotelliga tegemist. See mäerünk seal ranna kõrval peaks vist ka talvise tuule ära varjama? Kena koht igatahes. Kas see on Mõvenpick?

Kas on keegi käinud ka Petras ja Jeruusalemmas? Kas osta oma reisifirmalt või kohalikelt? Muljetage palun!

Mõvenpick jah. Mäed on ümerringi ja peaks tuule ära varjama. Üks käis kohlikega iisraelis aga ei mäleta palju maksis. Igatahes bussis pidi peale piiri kaua istuma. Oodati mingi hulk inimesi koguneks muidu ei läinud.Me üritasime ka minna ja meil oli 4a laps kaasas. Aga hakkas mingi soga seal piiril pihta seoses viisadega. Ei tahtnud lapsele teravaid elamusi otsida ja käisime korraks piirilt üle ja egitusesse tagasi. Kõige naljakam oli kui ütlesime ,et ei taha minna siis oli äkki hetkega piiripunkt inimestest ja valvuritest tühi ja mingi alko poe müüa juhatas meid ülepiiri tagasi. Kui olin poest Balantinesi ja coca pudeli ning kommikarbi väljavalinud ütles müüa tuima näoga hinnaks 1000 dollarit. Ma ehmusin ära ja juba mõtlesin mis nüüd saab aga tüüp hakkas naerma ja ütles et tegi nalja.Hinnaks oli hoopis 100 kohalikku.

Tore on neid pilte vaadata küll ja rännukihk aina kasvab. Kõik Taba hotellid tunduvad väga sümpaatsed olevat. Eriti vinge on kindlasti 5 km pikkuse rannaga Hyatt (võrdluseks - olen olenud nii Sharmis kui Hurghadas hotellides, kus rand vaevu 500 m pikk). Kas Taba linnas on ka toredaid söögikohti? Seda juhuks, kui ei raatsi õhtusöögiga Hyatt'i paketti osta. Ainult hommikusöögiga on paar tuhat kr odavam ja ma kindlasti ei söö mõne päevaga kahe tuhande krooni väärtuses toitu.

Hyatt asub Taba Heightis ja sealne kogu rannapikkus on ca 5 km, Hyattile kuulub siis üks osa sellest. Kas keegi on olnud juba selle sügise Top Toursi väljumistega Taba Heighti hotellides? Väga põnev oleks kuulda muljeid!

Tabas on hinnad suht kirved (hotellis). Lihtsam on söök hotellist võtta kui iga söögi või joogi peale jootraha tasuda. Oma hotelli söögikohast on kavalam võtta söök toa arvel .Lõpus maksad ühe korraga ära. Neil ei ole reeglina kunagi raha tagasi anda ja siis paratamatul pritsid jootraha koguaeg. Lõppuks maksad 100 eeki vähemalt päevas jootrahadeks. Mul läks 700 dollarit 10 päevaga ja seda ainult söögi ja joogi peale. Kahju ,et top ei paku Mövenpick AI. Ma arvan ,et tasuks ära .Pudel kohalikku õlut maksis seal 22 kohalikku + jots. Kaks pudeli päevas ühe inimese kohta 1000 EEK 10 päevaga. Kui toa arvele võtta siis nad annavd kviitungi kus on ilusti kõik näha ja ka allkiri all et pärast probleeme poleks. Kui sulas osta siis algul andsid kviitungi aga pärast lambist öeldi summa. Egas siis summa väiksemaks läinud. Friikartulid ja kaks kohvi ning mahl kasvasid 60 naelast 100 naelani lõpuks. Mida heldem oled seda rohkem tahavad. Kui teaks et jots lähemb konkreetsele teenindajale siis ei oleksi kahju. Aga tundub et osa läheb niiöelda suurele kotkale. Muidugi kui jalutada välja ja riskida ning osta kohlike poest siis seal on ikka väga odav. Pudel vett,kilo banaani,kolm mahla ja pakk nätsu maksis 8 naela. Andsin kümme ja ütlesin tagasi pole vaja. Oli mees rõõmus ja andis kaks pakki nätsu veel pealekauba. Hotellis maksis vesi ainult vist 18 naela.Vot nii !

Aga Taba linna restoranid? Millised on parimad? Kui kallis on toit seal ja kas ka maitsev? Tahaks võtta imekauni Hyatti ainult hommikusöögiga, aga mis võimalused on linnas õhtustamiseks? Kas keegi oskaks kommenteerida?

Kas keegi oskaks kommenteerida selle hotelli privaatranda? On's seal ka koralle? Välismaa foorumites on seda 4* hotelli kõvasti kiidetud, aga rannast ei sõnagi, pigem kiidetakse omanikke ja hotelli ilu ning puhtust. Kuna see hotell on odav, siis on ehk seal käinuid?

Seal ei ole sellist asja nagu linn. On ainult hotellid. Tobya tean nii palju ,et tuleb minna läbi tunneli randa kuna tee on ranna ja hotelli vahel.