trip-krainetrip-ukraine-dark
Tahaks tana valja minna -Pariisis

Olen natuke pikemal puhkusel Pariisis. Tahaks tana (31.10.2008)valja minna linna peale. Kas on keegi huvitatud. Ise eriti kohti ei tea.

No dziisas...otsi tripi otsingust, googelda või otsi mujalt internetist. Mida sa sinna pikemaks puhkuseks ronisid kui eeltöö tegemata ja midagi teha ega kuhugi minna ei oska...aru mai aru !!!

dziisas, mille jaoks kohe nii närvi minna, sinule adresseeriti küsimus???

Närvi jah sest pidevalt pannakse selliseid mõtetuid teemasid siia üles selle asemel et natuke kodutööd teha ja ise otsida netist mida teha ja kus olla...seda enam et inimene kirjutab et on PIKEMAL PUHKUSEL. No halloo...ma ei kujutaks küll ette et lähen pikale puhkusele ja ma ei tea mida seal puhkusel peale hakata või kus olla. Või siis seletagu täpsemalt mis kohad teda huvitavad jne...aga ei...ta kirjutab lihtsalt "tahaks välja minna aga kohti eriti ei tea"...on see normaalne??

Selle asemel, et siin kriiskad, mine õpi parem lugema! Inimene küsib ju,et kas keegi on huvitatud, st. et kas keegi tahaks veel linna peale tulla, kuna ta ise eriti kohti ei tea...

Marti kõik pole nii osavad netist otsima ja mõni lihtsalt ei oska netist otsida , ei tasu kohe nii kurja häält teha:))

tuleks heameelega sinuga välja , aga ma tulen alles 1.5 kuu pärast pariisi:))

Tõenäoliselt jääb ta täna hotelli passima, sest tõenäosus, et paari pealelõunase tunni jooksul juhtub siis trippi kolama veel keegi, kes istub igavledes Pariisis, on ikka kaduvväike.

Tere taas. Ma ei ole uksi hotellis vaid elan sobranna juures ,kes hetkel soitis paariks nadalaks Eestisse. Ma pidasin silma tanase valjamiku suhtes ,et kui keegi elab ka Pariisi ja tahaks kuskil monusas kohas head muusikat kuulata ja lobiseda. to Marti384: ma arvan et aeg oleks ka sinul ennast natuke valjas tuulutada.Teiste reaalsete inimestega vestelda, mitte oma pahameelt internetis valja valada. Ja ara muretse-kodutoo on tehtud.

Champs-Élysées'l asub üks mäkdoonalds, kus peaks ka tasuta wifi olema. Seal hea möllata.

Oled ise üldse mees või naine?:P

naine (32a.). Ning valja tahaks ikka minna sest aeg ajalt on tore raakida eesti keelt.Ulejaanud tuttavada raagivad koike muud kui eesti keelt.