Tahan Hispaaniasse!

Sooviks ülisoodsalt Hispaaniasse. Kuna kõik pakuvad Easyjeti ja kiidavad siis ma arvan et siiski otsustan selle kasuks kuid ööbimisega on ka mure. Plaan on minna 2 nädalaks ja kuna mulle meeldib jubedalt poodides kolada siis kui paljuga ma peaks arvestama. Seega palju ma peaks raha kaasa võtma, et ma saaks korralikult ära elada. Ja klubides ka. Kuidas on ja kui kallis (Barcelonas)?

Ka meil plaanis minna 2 nädalaks Barcelonasse.

Mul on plaan seda teha suvel juuni keskel või augusti keskel

aa...meil on plaanis teha seda veidi hiljem oktoobri keskel kui siin hakkab jahedaks minema...väike seiklusreis teha ;)

meil ka plaanis augusti keskel ja samuti võimalikult soodsalt.

eee... nõuandeid ja soovitusi lootsin siit leida ....sõidu ja ööbimise kohta...

muide FlyLaliga saab Barcelonasse ~2000 krooniga (sinna - tagasi) ja otselennuga.

Meie läheme Barcelonasse Estonian Airiga ja lennupileti hind oli 2126kr edasi tagasi. Siis on plaanis sealt auto rentida, mida me veel uurinud pole ja maailma avastada.

Ehk kirjutaks lähemalt. juancarlosmaria@hot.ee

millest..või kellele see mõeldud oli?

kas teist keegi teaks mõnda kortertüüpi elamist, mida oleks võimalik Barcelonas üürida nädalaks. (www. aadress kuluks meile ära või nimi, et saaks edasi otsida).Võiks asuda kuskil vanalinna ümbruses. Eixample piirkonnas näiteks. Seltskonnas kuni 10 inimest. Kuidas autorentimine seal käib. Pole sellega kunagi enne tegelenud. Äkki keegi saab ka siin hea nõuga abiks olla.

Vaadata tasub ka airbalticu hindasid Riiast , samuti söidab Ryanair Barcelonast mitte väga kaugel asuvale nn.Barcelona-Girona lennuväljale ja mitmetesse teistesse hispaania linnadesse. Teinekord vöib olla möttekas kasutada ühte lennufirmat minnes ja teist/teisi tulles, kui näiteks ajad paremini sobivad. Aga samas tasub teinekord veidi rohkem maksta, kui selle eest palju kiiremini vöi mugavamalt kohale jöuab.

Minagi käisin möödunud aastal Hispaanias "Roadtripil". Rentisime samuti Barcelona lennujaamast auto ja tegime väikse tiiru:) Terje22-le soovitaks Andorrast ka läbi käia, ilus koht. Eriti meeldis Hispaania läänerannik (Portugali lähedal), kus turiste eriti ei olnud ja õhkkond väga mõnus!

Easyjet Tallinn- London Stansted- Alicante; alles käisid tuttavad ning maksid kuskil 3500 krooni edasitagasi reisi. Pluss ööbimine 2 toalises korteris umbes 280/€ nädal 4 inimesele mis teeb siis ühe inimese kohta st. 70€ nädal ühele inimesele, plus siis kamba peale auto nii umbes 120€ ja ongi hea odav lahendus ning vabadus liikuda Alicantes, Murcias, Cartagena, Elche jne. www.spainvestment.eu

Perdone!!!!!! Vaata weebikat www.homeadvicespain.com. Seal on palju kortereid pakkumisel ja hinnad ka soodsad, eriti kui olete mitmekesi. Hinnad on yhe paeva hinnad soltumatult kui palju inimesi grupis on.

To Spaininvestment. Sama hinnaga saab ka Czechairlinesist pileti (Tln-Mad-Tln) - Total price: 3 665 EEK. Ei ole mingit passimist Londonis.