Tahan sel nädalal mini-reisile sõbrannaga, huvitavad viimase hetke pakkumised

Näiteks Barcelona, Nizza, Praha.

Ei sobi Türgi ja muud räpased kohad.

Võib-olla mõni linnareis.

Päevadest sobiks teisipäev - pühapäev, 21-26.07.

Eelistaks linn + rand ühes.

Kas kellelgi on mõni pilet üle? Aasta algul pakuti soodsaid pileteid, nüüd on hinnad laes sinna kuhu tahaks.

0
0

Kuressaare? Soodsalt saab.

0
0

Sel nädalal pidavat olema külm ja vihma sajab :-(

0
0

Loogika, et hinnad on laes, sest on ju suvi ja mereäärsete linnade kõrghooaeg.

0
0

Raporteerin kohapealt: Saaremaale rohkem inimesi ei mahu.

0
0

Kas rannas on vee temperatuuril ka tähtsus.

0
0

http://www.pyhajarve.com/?Lang=est Teen ettepaneku lisada sihtkohtadele: "soovitage, kuhu reisida!" Veel võiks olla postitajal võimalus muuta oma reisi algus-/lõppkuupäeva.

0
0

" Aasta algul pakuti soodsaid pileteid, nüüd on hinnad laes sinna kuhu tahaks" Kas ma sain õigesti aru, et sa soovid lakke reisida?

0
0

Loomulikult olid talvel reisid sellistesse sihtkohtadesse hea hinnag, kuna lennukite ja hotellide täituvus madal. Kahjuks on juuli-august kogu Euroopas puhkuste aeg ja kõrghooaeg. Seetõttu ei paku ükski turismibüroo midagi odavalt, kuna ka kalli hinna eest on kohad täis.

Kas Germalo Nizza lend (4444.-) edasi-tagasi oleks siis palju? Minu arust väga hea pakkumine ja kasutan seda sel aastal isegi.

0
0

Vltava jõe ääres? Vabandust, aga küsija eelistas linn+rand. Praegu tõesti raske selliste pakkumistega, sest nagu ixxx kirjutas, on tegemist puhkuste tipphooajaga Euroopas.

0
0

Germalo Nizza on augustis. Tahaks praegu Nizzasse nelja tuhandega. Mul tekkis ekspromt vaba aeg. Kui kohe ei lähe, siis hiljem enam ei saa.

Kuidas ma Cannesisse saaksin ilma paketita? Käiksin seal mõneks päevaks ära.

Otsin Google'ist, mis on Vltava jõgi.

Pühajärve on ka hea koht, mis meelest läinud. Aga see nädal on selline nagu ta on; ei tea, kas peale sellist pilvist puhkust siin Eestis tunnen end ka väljapuhanuna.

0
0

Cannes'sse sa otse lennukiga ei saa. Pead vaatama Nizza variante ja sealt edasi rongiga-bussiga-rendiautoga Cannes'sse. Võimalusi on mitmeid: TLL-RIX-NCE Air Balticuga TLL-FRA-NCE Lufthansaga TLL-ARN-NCE või TLL-CPH-NCE EA+SAS Uuri ise hindu.

Muidugi võimalikud ka igatsugu odavkompaniide variandid.

0
0

Mine parem Viljandi folgile.

Odavlennufirmade piletid on nii nädal enne lendu ikka tohutult kallid, kallimad kui mõne tavafirma piletidki. Ainuke võimalus on uurida ikka viimase hetke pakkumisi.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased